Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација

Назив такмичења

Ранг

такмичења

Датум

Име и презиме ученика

Пласман

XI „Дани Душка Трифуновића“

Пале, БиХ

Међународни конкурс

13.09.2017.

Сара Вићентијевић 7-3

2. награда

Милица Миждало  8-2

3. награда

29. фестивал хумора за децу

Лазаревац

Међународна смотра

14.09.2017.

Дуња  Вићентијевић еx 83

1.  награда - проза

Милица Миждало  8-2

3. награда - поезија

Лука  Чолић 73

3. награда - поезија

Адријана  Ламбић ex 83

2. награда - поезија

Сара  Вићентијевић 73

3. награда - поезија

Лазарос  Критикос 81

2. награда - проза

Дани европске баштине, конкурс ''Заштитимо природу'', Пријатељи деце Београда

градски конкурс

29.09.2017.

Сара Вићентијевић 73

1. награда

Ања  Александра Василијевић 82

2. награда

Јована  Ђорђевић 81

3. награда

Недовршена прича,
Пријатељи деце Вождовца; Пријатељи деце Земуна

градски ниво

5.10.2017.

Нела Рашковић 5-3
/у тренутку слања приче 4-1/

1. награда

Сара Вићентијевић 73/у тренутку слања приче 6-3/

1. награда

Јелена Ловрић 8-4
/у тренутку слања приче 7-4/

2.награда

32.Књижевна манифестација

''Дани  дечје поезије   и  прозе'' , Драгинац

међународни  фестивал

14.10.2017. год.

Ђорђе  Живковић 82

1.  награда  проза

Ања  Александра Василијевић 82

Похвала

проза

Бранко Гајић 82

Похвала

Песма у прози

школа/секција

похвала

IV конкурс „Песник и земљотрес '', Манифестација ''Момини дани'', Књижевни клуб ''Мала птица'' у Београду (Миријево)

међународни

конкурс

18.10.2017.

Ања  Александра Василијевић 82

специјална награда за лепоту поезије

Адријана  Ламбић (екс) 83

специјална награда за лепоту поезије

Ленка  Вучковић Јашин  81

специјална награда за лепоту приповедања

Рената Пругинић (екс) 83

специјална награда за лепоту приповедања

Дуња Крстић 83

2. награда - поезија

Катарина  Ковачевић 81

2. награда - проза

Катарина Вучић 81

2. награда - проза

Катарина  Ковачевић 81

3. награда - поезија

Милица Миждало 82

3. награда - поезија

Сара Вићентијевић 73

3. награда - проза

Никола  Мијаиловић 81

3. награда - проза

Вук  Шаре (екс) 83

3. награда - проза

Вељко Миљковић 73

похвала - проза

Ђорђе Живковић 82

похвала – проза

Милица Миждало 82

похвала – проза

Лука Митић 81

похвала - проза

Ивана Пејчић 73

песма у Зборнику

Љубомир Живковић 73

песма у Зборнику

Зоја Јовић 73

песма у Зборнику

Татјана Теодоровић 82

песма у Зборнику

Вања  Арсић  (екс) 83

песма у Зборнику

Теодора Прица 82

песма у Зборнику

Анђела Голубовић (екс) 83

песма у Зборнику

Јована Ђорђевић 81

песма у Зборнику

Дуња  Вићентијевић (екс) 83

песма у Зборнику

Милица  Здравковић (екс) 83

песма у Зборнику

Бранко Гајић 82

песма у Зборнику

IV међународна манифестација ''Пекарски дани'', Алексинац

међународни

конкурс

25.10.2017.

Никола  Мијаиловић 81

2.награда

''Књиге  су у моди''
Школски портал, Београд

републички

конкурс

27.10.2017.

Милица Миждало 82

1. награда - поезија

Катарина  Ковачевић 81

2. награда - проза

 Фестивал
''Деца деци'', Земун

градски конкурс

2811.2017..

Љубомир Живковић 73

аутор најлепше бајке

ОШ ''Франце  Прешерн'', Београд
Конкурс поводом Дана школе

међународни конкурс

1.12.2017.

Катарина  Ковачевић 81

3. награда

 "Најреспаванија ОЗ"

школско такмичење

одељенска ѕаједница 3-2

1. место, пласман на општинско такм.

Школско такмичење у рецитовању (млађи разреди)

школско такмичење

30.11.2017.

Вук  Јовановић 3-2

2. место

Школско такмичење у рецитовању (старији разреди)

школско такмичење

29.11.2017.

Лазар Николић 6/4

1.место

Јелена Рајковић 6/1

1.место

Ивана Туфегџић 5/3

2.место

Марија Ралевић 6/1

2.место

Александра Савић 8/5

3.место

Александра Студен 7/3

3.место

 XVI фестивал поезије за дјецу и младе ''Ала је леп овај свет'' 
Источно Сарајево

међународни

литерарни  конкурс

13.12.2017.

Милица Миждало 82

1. награда

„КЕРЕФЕКЕ ПОЕЗИЈА 2017 – 2018“
Интернет радио за децу ''Радио Керефеке''

међународни конкурс

18.12.2017.

Сара Вићентијевић 73

најбољи од најбољих

/књига са објављеним радовима; најбољи по кат. разреда/

Милица Миждало 82

Катарина  Ковачевић 81

Јована Ђорђевић 81

Татјана Теодоровић 82

Теодора Прица 82

Ђорђе Живковић 82

Ања  Александра  Василијевић 82

'Смешна  прича''

Дечји културни  центар, Београд

међународни

литерарни  конкурс

22.01.2018.

 Катарина  Ковачевић 81

2. награда

XХVI  светосавски  књижевни   конкурс 

Народна библ.''Његош''                     

Књажевац

републички/

савезни 

литерарни  конк.

планирано за

фебруар 2018. год.

Сара Вићентијевић 73

1.награда - проза

Дуња  Крстић  83

похвала - поезија

Светосавски књижевни конкурс

Друштво  ''Свети Сава''  Београд

међународни

литерарни  конкурс

27.01.2018.

Катарина  Ковачевић 81

1.награда

Снежана  Стојановић

признање  за ментора

 5. Шантићев фестивал дјеце пјесника, Мостар

међународни

песнички конкурс

01, 02 и 03. фебруар 2018.

Катарина  Ковачевић 81

 финалиста фестивала

Такмичење - енглески језик

школско такмичење

 12.01.2018.

Милица Јурукоски 8/1

I - пласман на општинско такмичење

Алексеј Урошевић 8/2

III - пласман на општинско такмичење

Ленка Вучковић – Јашин 8/1

III - пласман на општинско такмичење

Дуња Крстић 8/3

III - пласман на општинско такмичење

Бранко Гајић 8/2

III - пласман на општинско такмичење

Такмичење - математика

школско такмичење

19.01.2018.

Николина Јокић  5-1

3.место

Мира Вукмировић 6-1

1.место

Лука Митић  8-1

1.место

Ленка Вучковић Јашин 8-1

3.место

Такмичење - географија

школско такмичење

Дуња Илић 7/1

пласман на општинско

Лука Вукадиновић 7/2

пласман на општинско

Александар М. Радојичић 7/4

пласман на општинско

Јована Јанковић 7/4  

пласман на општинско

Ана Ласица 7/1

пласман на општинско

Лука Митић 8/1

пласман на општинско

Сара Родић 8/3  

пласман на општинско

Ленка Вучковић Јашин 8/1 

пласман на општинско

Никола Јокић 8/3

пласман на општинско

Татјана Теодоровић 8/2 

пласман на општинско

Такмичење - физика

школско такмичење

25.12.2017.

Мира Вукмировић 6-1

I место-пласман на општинско

Игор Главашић 6-1

II место-пласман на општинско

Димитријевић Андрија 6-1

III место-пласман на општинско

Марија Ралевић 6-1

III место-пласман на општинско

Маријана Ивановић 6-5

III место-пласман на општинско

Мина Којић 7-5

II место-пласман на општинско

Стеван Радисављевић 7-4

III место-пласман на општинско

Марта Ралевић 7-2

III место-пласман на општинско

Ленка Јашин Вучковић 8-1

Директан пласман

Јелена Ловрић 8-4

III место-пласман на општинско

Немања Савић 8-5

III место-пласман на општинско

 Такмичење - 

Српски језик - Књижевна олимпијада

  школско такмичење 

децембар 2017. 

Ленка Вучковић Јашин 8/1

директан пласман на општинско

Катарина Ковачевић 8/1

директан пласман на 

градско такмичење

Јелена Ловрић 8/4

директан пласман на општинско

Сара Родић 8/3

2. место, пласман

Јована Вучинић  8/4

2. место, пласман

Михајло Стошић 8/4

2. место, пласман

Страхиња Богдановић 8/5

пласман

Никола Јокић 8/3

пласман

Марта Ралевић 7/2

2. место, пласман

Стеван Радисављевић 7/4

2. место, пласман

Магдалена Димитријевић 7/1

похвала, пласман

Дуња Илић 7/1

похвала, пласман

Наталија Видић 7/3

похвала, пласман

Такмичење - математика  3. разред

школско такмичење

Анђела Гавриловић 3/1 

1. место

Алекса Меловић    3/1 

1. место

Ђурђија Стеванковић      3/2 

1. место

Ленка Кнежевић   3/2   

2. место

Сара Мијаиловић 3/1 

2. место

Анђела Гајић 3/1 

2. место

Ана Гавриловић   3/1

2. место

Милица Крстић    3/1 

2. место

Никола Ранитовић   3/1 

3. место

Ива Гавриловић  3/3

3. место

Павле Павловић    3/1

3. место

Невен Рашевић     3/2  

3. место

Лана Михајиловић    3/2 

3. место

Такмичење - математика  4. разред

школско такмичење

Ања Катић  IV-3

1. место пласман

Анастасија Косић IV-3

1. место пласман

Емилија Илић  IV-1

1. место пласман

Ања Миленкавић IV-4

1. место пласман

Софија Бабић IV-2

2. место пласман

Петар Бјеличић IV-4

2. место пласман

Вања Миленковић IV-4

2. место пласман

Тијана Прица IV-2

2. место пласман

Вера Вукмировић IV-2

3. место пласман

Никола Петровић IV-4

3. место пласман

Лана Вековић IV-3

3. место пласман

Такмичење – биологија

5. разред

Школско такмичење

Милица Кајалић 5-5

2. место

пласман на општинско такмичење

Павле Несторовић  5-2

2. место

пласман на општинско такмичење

Ђурђе Цветић  5-4

2. место

пласман на општинско такмичење

Ива Павловић  5-3

2. место

пласман на општинско такмичење

Марко Максић  5-2

3. место

пласман на општинско такмичење

Виктор Марковић  5-5

3. место

Урош Бабић  5-4

3. место

Ана Илић  5-1

3. место

Јасмина Радојичић  5-4

3. место

Михајло Гавриловић  5-2

3. место

Емилија Пешић  5-4

3. место

Наташа Љубинковић  5-3

3. место

Михајло Делић  5-5

3. место

Огњан Рајић  5-5

3. место

Сара Илић  5-5

3. место

Сара Беговић  5-1

3. место

Такмичење – биологија

6. разред

Школско такмичење

Андрија Димитријевић  6-1

1. место

пласман на општинско такмичење

Хелена Видић  6-3

2. место

пласман на општинско такмичење

Игор Главашић  6-1

2. место

пласман на општинско такмичење

Јелена Марковић  6-5

3. место

пласман на општинско такмичење

Андреја Рајковић  6-5

3. место

пласман на општинско такмичење

Марија Ралевић  6-1

3. место

Александра Антонић  6-5

3. место

Бјанка Трифуновић  6-2

3. место

Маријана Ивановић  6-5

3. место

Теодора Илић  6-2

3. место

Теодора Манић  6-3

3. место

Наташа Стаменков  6-5

3. место

Александра Булован  6-2

3. место

Такмичење – биологија

7. разред

Школско такмичење

Наталија Ивановић  7-5

1. место

пласман на општинско такмичење

Марта Ралевић  7-2

1. место

пласман на општинско такмичење

Дуња Илић  7-1

2. место

пласман на општинско такмичење

Александар М.  Радојичић  7-4

2. место

пласман на општинско такмичење

Стеван Радисављевић 7-4

2. место

пласман на општинско такмичење

Магдалена Димитријевић  7-1

3. место

Александра Студен  7-3

3. место

Ана Ласица  7-1

3. место

Дуња Антонијевић  7-5

3. место

Лазар Рајковић  7-5

3. место

Наталија Видић 7-3

3. место

Теодора Илић 7-1

3. место

Такмичење – биологија

8. разред

Школско такмичење

Ленка Вучковић Јашин  8-1

1. место

пласман на општинско такмичење

Сара Родић  8-3

1. место

пласман на општинско такмичење

Никола Мијаиловић  8-1

1. место

пласман на општинско такмичење

Анђела Продановић  8-5

1. место

пласман на општинско такмичење

Страхиња Богдановић  8-5

1. место

пласман на општинско такмичење

Јелена Ловрић  8-4

2.место

Давид Радојичић  8-4

2.место

Илија Марковић  8-5

2.место

Александра Савић  8-5

2.место

Катарина Вучић  8-1

2.место

Михајло Стошић  8-4

2.место

Александар Николић  8-2

3.место

Јелена Милошевић  8-5

3.место

Немања Савић 8-5

3.место

Алекса Пантић  8-5

3.место

Алексеј Урошевић  8-2

3.место

Тамара Станчић  8-5

3.место

Милица Станојевић 8-5

3.место

Андрија Ристић  8-4

3.место

 XXVI конкурс "Златна кацига",

Крушевац

 Међународни литерарни конкурс  01.04.2018.

Милица Миждало 8-2

Ђорђе Живковић 8-2

 2. награда

специјална награда

 5. Шантићев фестивал дјеце песника,

Мостар

 Међународни песнички конкурс  01.02.и 03.02.2018.  Катарина Ковачевић 8-1

 финалиста фестивала

2.награда

 XVII конкурс ''Љубавна пјесма над пјесмама'' - на тему ''Гдје си сад, љубави моја?''
Клуб умјетничких душа, Мркоњић Град
 Међународни литерарни конкурс  14.02.2018.

Катарина Ковачевић 8-1

Aња Александра Василијевић 8-2

Дуња Крстић 8-3

Милица Миждало 8-2

Лука Митић 8-1

награда "Свици љубави" - песма над песмама

3. награда за љубавну песму

најоригиналнија љубавна песма

најемотивнија љубавна песма

најромантичнија љубавна песма

"Најреспаваније одељење" Општинско такмичење 13.02.2018. Одељенска заједница 3-2 2.награда и диплома "Златни славуј"
Школски ликовни конкурс "Свети Сава" школско такмичење 26.01.2018. Ања Гаврић  3-2 2. награда
 хемија      школско такмичење         Александра Савић 8-5 1. место ипласман на општинско
Лука Митић 8-1 2. место и пласман на општинско
Александар Николић 8-1 3. место и пласман на општинско
Наталија Ивановић 7-5 1. место ипласман на општинско
Мина Којић 7-5 1. место ипласман на општинско
Александар М. Радојичић 7-4 1. место ипласман на општинско
Дуња Антонијевић 7-5 2. место и пласман на општинско
Лазар Рајковић 7-5 2. место и пласман на општинско
Вељко Миљковић 7-3 3. место и пласман на општинско
Мина Милуновић 7-5 3. место и пласман на општинско
 Х Медијана фестивал дечјег стваралаштва,Ниш

међународни

литерарни конкурс

 22.03.2018.год.

Ана  Илић  51

Снежана Стојановић

похвала

посебна награда- благодарница за менторе

 ''Љубав /ни/је  само реч''
КИЦ ''Младост'', Футог

међународни

литерарни  конкурс

 17.03.2018. год.

Милица  Миждало 82

Ања  Александра  Василијевић  82

похвала, објављена песма у Песмарици конкурса

похвала, објављена песма у Песмарици конкурса

 Књижевна олимпијада/ предмет - Српски језик/  Општинско такмичење  10. март 2018. Марта Ралевић 7-2 ПРВО место; пласман на град
Дуња Илић 7-1 ДРУГО место;  пласман на град

Стеван Радисављевић 7-4

ТРЕЋЕ место;  пласман на град
Ленка Вучковић Јашин 8-1 ПРВО место; пласман на град
Сара Родић 8-3 ТРЕЋЕ место; пласман на град 
Страхиња Богдановић 8-5 ТРЕЋЕ место;  пласман на град
 40. Лимске вечери дечје поезије  Прибој

међународн

поетски

фестивал

23. и 24.03.

2018. год.

 Милица  Миждало 82  финалиста фестивала / 2. награда

  

Такмичење из верске наставе


 школско такмичење  20.03.2018.    Марко Максић 5/2  1. место
Милица Чутурић 5/5 2. место
 Кристијан Илић 5/5  3. место
Игор Главашић 6/1 1. место
 Милица Радујко 6/4   1. место
Хелена Видић 6/3 2. место
Никола Милатовић 6/5 3. место
Александра Студен 7/3 1. место
Наталија Видић 7/3 2. место
Стеван Рајак 7/4 3. место
Фестивал поезије ''Мали  победник''Културни центар Раковица градски  ранг 29.03.2018. Милица Миждало 82 финалиста фестивала, 3, место
 Ања Александра Василијевић 82  финалиста фестивала, 2. место, пласман у Бања Луку
 Катарина Ковачевић 81  финалиста фестивала, 3. место
 Дуња Крстић 83  објављена песма
 Ђорђе Живковић 82  објављена песма
Никола Мијаиловић 81 објављена песма
Сара Вићентијевић  73 објављена песма
Теодора Прица 82 објављена песма
Снежана Стојановић медаља за ментора
''Врт детињства'',
Народна библиотека ''Стеван Сремац'', Ниш

међународни

литерарни  конкурс

30. март 
2018. год
Милица  Јурукоски 81 2. награда
 ''У бајкама је све могуће'' Народна библиотека ''Раде Драинац'' Блаце

међународни

литерарни  конкурс

 13. април 2018.  Ђорђе  Живковић  82  3. награда
 Такмичење из Српског  језика,
ОШ ''Бранислав Нушић''
          
 општинско такмичење           23. 03. 2018.            Николина Јокић 51  2. место, пласман на град
 Игор Главашић 61  1. место, пласман на град
 Мира Вукмировић  61  2. место, пласман на град
Андрија Димитријевић 61  2. место, пласман на град
Теодора Илић 62  3. место, пласман на град
Дуња Илић 71  2. место, пласман на град
Марта Ралевић 72  3. место
Никола Мијаиловић 81  1. место, пласман на град
Сара Родић 83  1. место, пласман на град
Дуња Крстић 83  1. место, пласман на град
Катарина Ковачевић 81  2. место, пласман на град
Милица Јурукоски 81  3. место, пласман на град
Ленка Вучковић Јашин 81  директан пласман - град
 ''Тасини дани''
ОШ '',, Херој Света Младеновић“ Сараорци
 
 републички конкурс   15. април 2018.   Милица  Миждало 82  3. награда
 Лука  Митић 81  3. награда
 ТИО И ТИТ    општинско такмичење    10.03.2018    Андрија Димитријевић 6/1 2. место 
 Лука Калем 6/1  3. место
Андрија Меловић 6/1 3. место
Теодора Дамјановић 5/4 3. место
 Урош Бабић 6/4  3. место
 Читалачка значка   школско такмичење   18.04.2018.   Манић Андреј 1/1  поштовани говорник, пласман на општину
 Вујић Михајло 1/1  поштовани писар, пласман на општину
Гавриловић Стефан 1/1  поштовани писар, пласман на општину
Шта знаш о саобраћају  школско такмичење 17.04.2018. Радојичић Јасмина 5/4 1.место, пласман на општину
Здравковић Уна 5/4 2. место, пласман на општину
Анђелина Ристић 5/4 3. место
Ђурђе Цветић 5/4 1.место, пласман на општину
Лука Рајковић 5/4 2. место, пласман на општину
Наталија Видић 7/3 1.место, пласман на општину
Николина Антић 6/5 2. место, пласман на општину
Вања Ацевић 6/5 3. место
Мина Стевановић 6/5 3. место
Алекса Пејић 7/1 1.место, пласман на општину
Александар Д Радојичић 7/4 2. место, пласман на општину
Марко Опра 6/5 3. место
 Трећи литерарни конкурс ''Мој  смешни  свет'' Дечји културни  центар, Београд    

међународни литерарни  конкурс

    
 16. 04.
2018. год.    
 Ања Александра Василијевић 8/2  1. награда - прича
 Катарина Вучић 8/1  3. награда
 Катарина  Ковачевић 8/1  3. награда
 Снежана Стојановић   диплома за ментора
 школа- секција  захвалница
 ''ТАБЛА  ФЕСТ  2018''  Ниш  међународни фестивал  27.04.2018  Ђорђе Живковић 8/2  похвала стручног жирија
 X МАРКОВДАНСКИ СУСРЕТИ ДЕЦЕ И ПЕСНИКА - Панонија  међународни фестивал  12.05.2018.  Катарина Ковачевић 8/1  3. награда за причу
26. литерарни и ликовни конкурс 
''Светосавље  и  наше доба'', Нови Сад
 међународни

конкурс

19. 05.2018. 

Ленка Вучковић Јашин 81

Снежана  Стојановић

похвала

награда  за  наставника

 Књижевна олимпијада / Српски језик  градско такмичење  14. април 2018. године  Марта Ралевић 72  3.место
Дуња  Илић 71 3.место
Катарина Ковачевић 81 2. место-пласман на републичко
Ленка Вучковић Јашин 81 2. место-пласман на републичко
Сара Родић 83 3.место
 14. фестивал ''Креативна  чаролија'' Бања Врујци   међународни фестивал  25.и 26.

05.2018.

 Катарина Ковачeвић 8-1  финалисти  фестивала, похвала, поезија и проза
 Дуња Крстић 8-3  похвала, поезија
Ања  Александра  Василијевић 82 похвала, поезија
Катарина  Вучић 81 похвала, проза
Љубомир  Живковић 73 похвала, проза
Читалачка значка школско такмичење 29.03.2018. Вељковић Лана 4/3 Поштовани  говорник - пласман на општинско
Павловић Андреа 4/3
Катић  Ања 4/3
Милановић Милица 4/3
 Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда   општинско такмичење         Николина Станковић 1/1  2. место
 Милијана Јосиповић 1/1  2. место
 Николина Станковић 1/1  посебна награда за глуму
 "Најлепша мама на свету, моја мама" - Дечији савез града Врање  регионални конкурс  30.04.2018.  Тара Теодоровић 5/2  2. награда
Јована Ђорђевић 8/1 2. награда
Литерарни конкурс поводом Дана школе   школско такмичење   27.04.2018.   Катарина Коренкоски 1/2 1. место
Лазар Јанковић 4/4 2. место
Невен Рашевић 3/2 3. место
 Лана Вељковић 4/3  похвала
 Ања Александра Василијевић 8/2 1. место
Катарина Ковачевић 8/1 2. место
Милица Миждало 8/2 3. место
Ленка Вучковић Јашин 8/1 похвала
 XXX Невенов фестивал деце песника, Савино Село  међународни фестивал  18-19. 05.   2018.  Катарина Ковачевић 8/1  финалиста
фестивала
 Такмичење из Српског  језика и језичке културе,
ОШ ''Љуба  Ненадовић''
   
   
 градско  такмичење
   
 29. 04. 2018.
   
 Николина Јокић 51

2. место

 Андрија Димитријевић 61  3. место
 Дуња Илић 71  2. место, пласман
на републичко такмичење
 Милица Јурукоски 81  2. место, пласман
на републичко такмичење
Ленка Вучковић Јашин 81 2. место
Катарина Ковачевић 81 2. место
Дуња Крстић 83 3. место
Сара Родић 83 3. место
 ''Машта  и  снови'' Sirmiumart, Сремска  Митровица    међународни фестивал    29. мај 2018.    Сара Вићентијевић 73  похвала
 Дуња Крстић 83  похвала
 Александра Савић 85  похвала
 Физика    школско такмичење    25.12.2017.    Мира Вукмировић 6/1   1. место-пласман на општинско
Игор Главашић 6/1   2. место-пласман на општинско
Димитријевић Андрија 6/1  3. место-пласман на општинско
Марија Ралевић 6/1  3. место-пласман на општинско
Маријана Ивановић 6/5  3. место-пласман на општинско
Мина Којић 7/5  2. место-пласман на општинско
Стеван Радисављевић 7/4  3. место-пласман на општинско
Марта Ралевић 7/2  3. место-пласман на општинско
Ленка Јашин Вучковић 8/1  директан пласман
 Јелена Ловрић 8/4   3. место-пласман на општинско
 Немања Савић 8/5   3. место-пласман на општинско
Физика општинско такмичење Мира Вукмировић 6-1 3.место-пласман на град
Игор Главашић 6-1 2.место-пласман на град
Ленка Јашин Вучковић 8-1 2.место-пласман на град
Физика градско такмичење Мира Вукмировић 6-1 2.место-пласман на државно
 Књижевни конкурс ''Шантићева  реч'', ОШ ''Алекса Шантић'', Калуђерица
 међународни конкурс
 21. 05. 2018.
 Ђорђе Живковић 8-2  2. место за причу
 Ања Александра Василијевић 8-2  3. место за песму
 Мајска песничка сусретања     школско такмичење     10.05.2018.     Невена Рашевић 3/2  1. место - пласман на општину
Вељко Орлић 32 1. место
Лена Марковић 33 2. место
Марија Баста 32 2. место
Анастасија Чукић 14 2. место
Иван Јовановић 43 3. место
Вања Миленковић 44 3. место
 Ања Александра Василијевић 82
 1. место - пласман на општину
 Емилија Станић 85  1. место
Катарина Ковачевић 81 2. место
Дуња Крстић 83 2. место
 Лука Митић 81  3. место
Милица Миждало 82 3. место
Лазар Рајковић 75 3. место
 Књижевна олимпијада / Српски језик   републичко такмичење
 12. 05. 2018.
 Ленка Вучковић Јашин 8-1  3. место
 Катарина Ковачевић 8-1  учешће
 XXI Књижевни сусрети ''Дани Гордане Брајовић''. Алексинац  међународни фестивал  27. 04. 2018.  Снежана Стојановић  признање за ментора
 ''Деца међу нарцисима'', Чајетина         републички фестивал        17.05. 2018.         Катарина Ковачевић 8-1  1. награда
 Љубомир Живковић 7-3  2. награда
 Милица Миждало 8-2  похвала
 Ђорђе Живковић 8-2  похвала
 Сара Вићентијевић 7-3  похвала
Србија Симоновић 3-2
похвала
школа
похвала за квалитет радова
 Снежана Стојановић  признање за ментора
 V Фестивал „Пролећне риме, слике и ноте'', Ниш    међународни конкурс    24. 05. 2018.     Ања Александра Василијевић 82  1. награда - прича
 Алексеј Урошевић 82  2. награда - прича
 Ленка Вучковић Јашин 81  похвала - прича
Сара Вићентијевић 73 похвала - песме
Катарина Ковачевић 81 похвала - песма
 ''Још се сећам свог учитеља'', Друштво учитеља, Топола  републички конкурс  27. 05. 2018.  Ана  Илић 51   1. награда - прича
Теодора  Прица 82   1. награда - песма
 Зоја Јовић 73  3. награда - прича
 Дани  ћирилице  у  Баваништу  међународна смотра  26. 05. 2018.  Катарина Ковачевић 81  2. награда
 XIII наградни конкурс ''Вуково звоно'', Гимназија, Лозница  републички конкурс  25. 05. 2018. Катарина Ковачевић 81  награда за кратку причу
         

Мисао дана

''Дeца расту у наручју родитeља, а родитeљ растe у загрљају дeтeта. Растe сe од љубави, нeпрeстано.''
(Бранкица Дамјановић)
15. мај, Мeђународни дан породицe