Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација

Резултати школског такмичења из биологије

 

  1. разред

Милица Кајалић 5-5

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Павле Несторовић  5-2

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Ђурђе Цветић  5-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Ива Павловић  5-3

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марко Максић  5-2

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Виктор Марковић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Урош Бабић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Ана Илић  5-1

3 место на  школском такмичењу

 

Јасмина Радојичић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Михајло Гавриловић  5-2

3. место на  школском такмичењу

 

Емилија Пешић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Наташа Љубинковић  5-3

3. место на  школском такмичењу

 

Михајло Делић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Огњан Рајић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Сара Илић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Сара Беговић  5-1

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Андрија Димитријевић  6-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Хелена Видић  6-3

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Игор Главашић  6-1

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Јелена Марковић  6-5

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Андреја Рајковић  6-5

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марија Ралевић  6-1

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Антонић  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Бјанка Трифуновић  6-2

3 место на  школском такмичењу

 

Маријана Ивановић  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Илић  6-2

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Манић  6-3

3. место на  школском такмичењу

 

Наташа Стаменков  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Булован  6-2

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Наталија Ивановић  7-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марта Ралевић  7-2

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Дуња Илић  7-1

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Александар М.  Радојичић  7-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Стеван Радисављевић 7-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Магдалена Димитријевић  7-1

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Студен  7-3

3. место на  школском такмичењу

 

Ана Ласица  7-1

3 место на  школском такмичењу

 

Дуња Антонијевић  7-5

3. место на  школском такмичењу

 

Лазар Рајковић  7-5

3. место на  школском такмичењу

 

Наталија Видић 7-3

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Илић 7-1

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Ленка Вучковић Јашин  8-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Сара Родић  8-3

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Никола Мијаиловић  8-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Анђела Продановић  8-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Страхиња Богдановић  8-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Јелена Ловрић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Давид Радојичић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Илија Марковић  8-5

2 место на  школском такмичењу

 

Александра Савић  8-5

2. место на  школском такмичењу

 

Катарина Вучић  8-1

2. место на  школском такмичењу

 

Михајло Стошић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Александар Николић  8-2

3. место на  школском такмичењу

 

Јелена Милошевић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Немања Савић 8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Алекса Пантић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Алексеј Урошевић  8-2

3. место на  школском такмичењу

 

Тамара Станчић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Милица Станојевић 8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Андрија Ристић  8-4

3. место на  школском такмичењу

 

Мисао дана

 

''Распуст је дошао сви се веселе,
на спавање иду странице беле.
Заслужен одмор свакога чека,
игра и песма, и радост понека.
Школа ће бити, биће и књига,
ал’ сада се пева баш ме брига!
''
Милош Стефановић