• Регистрација
images/stories/slideshow/1.jpg

Текст огласа - Коришћење школског простора за школску 2016/17. годину објављен је у "Службеном гласнику РС" , број 77 од 14.09.2016.г.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ ПРВАКА

РАСПОРЕД  ОДРЖАВАЊА  ПРИПРЕМНЕ  НАСТАВЕ  ЗА ПОПРАВНИ  ИСПИТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ  6-1 РАЗРЕДА  У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Одлука о додели уговора

РАЗМЕНА УЏБЕНИКА  ће се обавити 28. 06. 2017. год. од 18.00 – 19.00 часова.

ОБАВЕЗНО ПРИСУСТВО РОДИТЕЉА.

Одлука о обустави поступка јавне набавке мале вредности

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ   ПОНУДА У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ПО ПАРТИЈАМА

Претходна два викенда била су веома успешна за ученике наше школе који показују посебно интересовање за стицање широког знања из српског језика.

Обавештење о упису ученика у први разред школске 2017/18. године.

Одлука о додели уговора

Обавештење о испоруци електричне енергије

У оквиру манифестације ''Вељкови дани'', коју организује Градска библиотека ''Карло Бијелицки'' у Сомбору, већ 10 година расписује се конкурс за најуспелију причу за ученике основних и средњих школа ''Голубић''.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

На основу Одлуке Директора Основнe школe„Васа Чарапић“ из Белог Потока, Београд, ул.Авалска бр.48 којом је покренут поступак јавне набавке мале вредности за набавку добара – електричне енергије

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОБУСТАВИ ПОСТУПКА

Конкурсна документација услуге кетеринг

На основу Одлуке Директора Основне школе Васа Чарапић“ из Београда, ул.Авалска бр. 48 а, којом је покренут поступак јавне набавке мале вредности за набавку услуга достављања припремљених оброка /ручка и ужине/у школе (услуге кетеринга)

Основна школа „Васа Чарапић“ у Београду оглашава јавни оглас за издавање простора:

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОБУСТАВИ ПОСТУПКА

Темом овогодишњих 47.сусрета деце Европе обележен се јубилеј 160 година од рођења Николе Тесле, идеја је да се код најмлађих популарише дело чувеног научника и његов изузетан допринос који је дао свету науке.

Одлука о обустави поступка:

Традиција обележавања дечје недеље у свету и код нас је дуга деценијама.

Конкурсна документација за поступак јавне набавке мале вредности:

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ   ПОНУДА У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ПО ПАРТИЈАМА, ЈН.БР. 6/2016

ЧАСТ НАМ ЈЕ ДА ОБАВЕСТИМО СВЕ РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ КОЈИ СУ У ПРЕТХОДНИХ 11 ГОДИНА УЧЕСТВОВАЛИ У РЕ, ДА ЈЕ ОД ОВЕ ГОДИНЕ ОВА МАНИФЕСТАЦИЈА НОСИЛАЦ EFFE ЕТИКЕТЕ КВАЛИТЕТА , ДОДЕЉЕНЕ ОД СТРАНЕ ЕВРОПСКЕ КОМИСИЈЕ.

На састанку одржаном 9. септембра 2016. године, конституисан је састав Ученичког парламента за школску 2016/2017 годину, чини га 18 ученика представника 7. И 8. разреда:

Милица је најбољи пример да бити најбољи не значи само имати све петице и награде, већ и марљиво радити, постизати успехе а при том не одустајати од својих моралних ставова..

26.републичко такмичење хорова и 17. републичко такмичење оркестара   основних школа и основних музичких школа   одржано је 28. и 29. маја у Центру за културу у Лазаревцу.

Спискови уџбеника по разредима за школску 2016/17. годину:

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЗАКЉУЧЕНОМ УГОВОРУ - „Санацијa  дворишне ограде у издвојеном одељењу у Пиносави“, ОРН 45454000

можете погледати на сајту Портал јавних набавки.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЗАКЉУЧЕНОМ УГОВОРУ - "Санацијa крова објекта школе у Белом Потоку“, ОРН 45261000

можете погледати на сајту Портал јавних набавки.

На основу чл. 108. Закона о јавним набавкама („Службени гласник РС“ број 124/2012, 14/2015, 68/2015), Одлуке директора Основне школе „Васа Чарапић“ о покретању поступка јавне набавке мале вредности радова који се односи на „Санацију крова објекта школе у Белом Потоку“, I бр 1/2016 од 30.03.2016. по Позиву бр 1/2016, доносим

О Д Л У К У

о додели уговора

ДОДЕЉУЈЕ СЕ УГОВОР понуђачу „CUBING“ д.о.о. Београд, Ул. Милана Ракића бр 48, број понуде: 27/2016 од 06.04.2016.

На основу чл. 108. Закона о јавним набавкама („Службени гласник РС“ број 124/2012, 14/2015, 68/2015), Одлуке директора Основне школе „Васа Чарапић“ о покретању поступка јавне набавке мале вредности радова који се односи на „Санацију дворишне ограде у издвојеном одељењу у Пиносави“, I бр 2/2016 од 30.03.2016. по Позиву бр 2/2016, доносим
О Д Л У К У
о додели уговора


ДОДЕЉУЈЕ СЕ УГОВОР понуђачу „ASING“ д.о.о. Београд, Ул. Браће Барух бр 20, број понуде: 66/16 од 07.04.2016.

Широм планете се обележава Светски дан шума, а тема ове године је: ,,Шуме и воде“, како би се истакла улога шума у очувању здраве и питке воде. Светски дан шума пригодно је обележен 21. 03. 2016. године и у нашиј школи  у организацији наше школе и ШУ ,, Авала“ .

У ОШ „Васа Чарапић“ Франкофонија је  и ове године обележена активностима које су трајале целог месеца марта. Хол школе су красили тематски панои које су ученици у групном раду  радили на часовима француског језика а у сврху примене наученог.

О Б А В Е Ш Т Е  Њ Е

Упис  деце   у основну школу регулисан је одредбама Закона о основама система образовања и васпитања  /"Сл.гласникРС", бр. 55/2013/ и чл. 55. Закона о основном образовању и васпитању («Службени гласникРС» , бр.55/13)

Родитељи су у обавези да своје дете упишу у први разред и омогуће му услове за основно школовање.Школа је обавезна да по службеној дужности покрене прекршајни поступак ако родитељ не доведе дете за упис у први разред или не приложи потврду да је дете уписано у неку другу школу.

1. Акција сређивања школског дворишта и организација спортског дана (пета тачка дневног реда)

Позивамо  заинтересоване родитеље  и  наставнике  да се  укључе  у акцију   пролећног   уређења  школског   дворишта. Акцију  организује  Тим за сарадњу са родитељима.

Конкурсну документацију - Санација ограде у Пиносави - можете преузети са Портала јавних набавки.

ОСНОВНА ШКОЛА ВАСА ЧАРАПИЋ Авалска бр 48 а Бели Поток Београд

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

ОСНОВНА ШКОЛА „ВАСА ЧАРАПИЋ“

11223 Бели Поток, Београд – Авалска бр 48 а

Tел: 011/3906-988, е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА

у поступку јавне набавке мале вредности – радова

САНАЦИЈА ДВОРИШНЕ ОГРАДЕ У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ У ПИНОСАВИ

Конкурсну документацију - Санација крова у Белом Потоку - мoжете преузети са Портала јавних набавки.

ОСНОВНА ШКОЛА
ВАСА ЧАРАПИЋ
Авалска бр 48 а
Бели Поток
Београд
РЕПУБЛИКА СРБИЈА
ОСНОВНА ШКОЛА „ВАСА ЧАРАПИЋ“
11223 Бели Поток, Београд – Авалска бр 48 а
Tел: 011/3906-988, е-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА
у поступку јавне набавке мале вредности – радова
САНАЦИЈА КРОВА ОБЈЕКТА ШКОЛЕ У БЕЛОМ ПОТОКУ

 

На основу  чл. 54. Закона о јавним набавкама ("Сл. гласник РС" број 124/2012, 14/2015, 68/2015), доносим

 

Р Е Ш Е Њ Е

1. О именовању  Службеника за јавне набавке која ће спровести поступак јавне набавке мале вредности радова, који се односи  на „Санацију дворишне ограде у издвојеном одељењу у Пиносави“, ОРН 45454000:

На основу  чл. 53. Закона о јавним набавкама ("Сл. гласник РС" број 124/2012, 14/2015, 68/2015) доносим

 

О Д Л У К У

 

1. О покретању поступка јавне набавке мале вредности радова, који се односи  на „Санацију дворишне ограде у издвојеном одељењу у Пиносави“, ОРН 45454000.

На основу  чл. 54. Закона о јавним набавкама ("Сл. гласник РС" број 124/2012, 14/2015, 68/2015), доносим

 

Р Е Ш Е Њ Е

1. О именовању  Службеника за јавне набавке која ће спровести поступак јавне набавке мале вредности радова, који се односи  на „Санацију крова објекта школе у Белом Потоку“, ОРН 45261000:

На основу  чл. 53. Закона о јавним набавкама ("Сл. гласник РС" број 124/2012, 14/2015, 68/2015) доносим

 

О Д Л У К У

 

1. О покретању поступка јавне набавке мале вредности радова, који се односи  на „Санацију крова објекта школе у Белом Потоку“, ОРН 45261000.

У току је поступак избора уџбеника за наредне три школске године, односно за школске 2016/2017,

2017/2018. и 2018/2019. годину, у основним школама Републике Србије.

НАСТАВНИЦИ

Имајући у виду да нови сазив Националног просветног савета још увек није донео нови Правилник о

Плану уџбеника, на основу којег би школе вршиле избор уџбеника који ће се почев од школске 2016/2017.

године користити у школама наредне три школске године, приликом овог избора школе ће се опредељивати

на основу постојећег Правилника о плану уџбеника („Службени гласник РС“ бр. 1/10, 4/13, 13/13 и 5/14).

Избор уџбеника који ће се користити од школске 2016/2017. до 2018/2019. године реализује се у складу са чланом 33. и 34. новог Закон о уџбеницима („Службени гласник РС“ број 68/15).

ШКОЛСКА УПРАВА БЕОГРАД ОДРЕЂУЈЕ СПИСАК ОСНОВНИХ ШКОЛА ЗА ДОСТАВЉАЊЕ ОДОБРЕНИХ ПРИМЕРАКА УЏБЕНИКА

У  недељу, 20. марта у ОШ ''Јанко Веселиновић''  одржано  је  Општинско  такмичење  у  познавању  појмова  из   области  граматике, правописа и језичке  културе.
Можемо  бити  поносни  на  наше  такмичаре - од  25  ученика, 13 је остварило  пласман  на  Градско  такмичење!

У суботу, 5. марта 2016. у ОШ ''Доситеј Обрадовић'' одржано је Општинско такмичење из познавања књижевних појмова Књижевна олимпијада, на ком се наша школа успешно представила: од 13 ученика - 9 је остварило пласман на Градско такмичење!

Драги франкофони, март је  месец француског језика. Позивамо вас да се прикључите   уређењу школе ,пријавите  екипу  за квиз,учествујте  на приредби , допишете омиљену реч на паноу....Уживајмо заједно у лепоти француског језика!

Невенка Јоксовић, професор француског језика

У  понедељак  22. фебруара 2016. одржано је школско такмичење из познавања граматичких појмова, правописних правила и језичке културе. На такмичењу је учествовало 38 ученика V разреда, 30  ученика VI разреда, 17  ученика  VII  разреда и 14  ученика VIII разреда.

У  петак  19. фебруара 2016. одржано је школско такмичење из познавања књижевних појмова - Књижевна олимпијада. На такмичењу је учествовало 18 ученика VII разреда и 13  ученика  VIII  разреда.

 

УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ ЈЕ ИЗВРШИО АНКЕТИРАЊЕ УЧЕНИКА  ЗА ИЗБОР НАЈНАСТАВНИКА. . ГЛАСАЛО ЈЕ 223 УЧЕНИКА ОД 5-8 РАЗРЕДА У  БЕЛОМ ПОТОКУ, ПИНОСАВИ И ЗУЦУ. НАГРАЂЕНИМ НАСТАВНИЦИМА СУ НАГРАДЕ УРУЧЕНЕ НЕ СВЕТОСАВСКОЈ ПРИРЕДБИ.

Ученици 8-1 у оквиру предвиђених активности у пројекту“Изабери праву формулу“ на француском језику су направили презентацију „Imagine ton futur“( „Замисли своју будућност“). Сарадници из Швајцарске су презентацију оценили веома занимљивом . На фестивалу науке који је одржан 17.новембра у Дечијем културном центру награђени су аутори  презентације Ђурђина Алимпић, Јелена Митровић и Никола Лошић.

7. децембра 2015.год. у матичној школи у Белом Потоку одржано је школско такмичење рецитатора за млађе разреде, а дан касније и за ученике старијих разреда.

Дана 25. 11. 2015.године, у амфитеатру школе, одржано је школско такмичење „ Најраспеванија одељенска заједница“.

У ОШ „Васа Чарапић“ 15. октобра 2015 године,  са  ученицима осмог разреда,  одржана је радионица  ,,Моје будуће занимање и моја каријера``. На позив координатора пројекта Драгане Ранковић, ученици наше школе су се укључили у  међународни пројекат „Пронађи праву формулу“/ Finding the riht formula”.

На  предлог чланова Парламента  «Дан просветних радника» обележен  је 6. новембра „Даном замењених улога“.

Чланови УП су  утврдили правила понашања која су и наставници подржали. Наставници и ученици су заменили улоге, па су 8.новембра наставу у Пиносави, Зуцу и Белом Потоку  одржали ученици наше школе.

На општинском ликовном конкурсу „Једно дрво – један живот“, Невена Поповић 3/1 освојила је награду.

И ове школске године, у сва три објекта, свечано је обележена Дечија недеља која је трајала од 5. 10. до 11. 10. 2015. године. Мото Дечије недеље био  је „Подршка породици, најбоља подршка“.

У понедељак, 19. 10. 2015. године у одељењу III/1 одржан је јавни час.

Часу је присуствовало 16 родитеља, директорка, педагог и психолог школе. Ученици су у веселој и радној атмосфери показали ста су научили на предходним часовима народне традиције.

Тема овогодишњег 46. Сусрета деце Европе „Радост Европе“ „Игра’’преузета је из „Речника пријатељства“ Душка Радовића.

Од 1-6. октобра породице наших ученика су угостиле 14 девојчица плесне групе „Венера“ из Вуковара, Хравтска.

Стигла је нова, радосна вест, за понос:
на јубиларном 30.  конкурсу Књижевне манифестације „Дани дечје поезије и прозе“ у Драгинцу следећи ученици освојили су награде и признања:
Теодора Прица 6-2, ДРУГА НАГРАДА ЗА ПРИЧУ „Судбина једне луталице“.
Ања Александра Василијевић 6-2, ДРУГА НАГРАДА ЗА ПЕСМУ „Корен из непознате“.
Организациони одбор Књижевне манифестације „Дани дечје поезије и прозе“ похвалио је и следеће ученике: Ђорђа Живковића 6-2, Јану Кривошић /бивше/  8-2 и Тијану Антић 8-5.

Ове суботе (19.9.2015.) одељење 7/1 је са одељенским старешином Мајом Хаџић и наставницом Горданом Милић посетило Природњачки центар у Свилајнцу, а кроз град нас је провела наставница Јелена Љубичић.

МЕЂУНАРОДНИ СУСРЕТ ДЕЦЕ ЕВРОПЕ ЋЕ СЕ ОВЕ ГОДИНЕ ОРГАНИЗОВАТИ 46. –ТИ ПУТ, А УЧЕНИЦИ  ОШ „ ВАСА ЧАРАПИЋ“ ЋЕ  ОД 2.-6. ОКТОБРА 2015. БИТИ ДОМАЋИНИ  11.-ТИ ПУТ. У СВОЈИМ ДОМОВИМА ПОРОДИЦЕ НАШИХ УЧЕНИКА ЋЕ УГОСТИТИ 15 ДЕВОЈЧИЦА ПЛЕСНЕ ГРУПЕ „ВЕНЕРА“ ИЗ ВУКОВАРА.

РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2015/16. ГОДИНИ

 

 

УЧЕНИК

 

ТАКМИЧЕЊЕ

ОСВОЈЕНО МЕСТО, НАГРАДА

 

Ања Александра Василијевић 62

Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац

1. место  

Адријана Ламбић 73

3. место  

Ксенија Станковић, бивше 82

3. место  

Јана Кривошић, бивше 82

Републички конкурс „Литерарне стазе“, Вршац

финалисти конкурса

 

Јована Пејић, бивше 82

Адријана Ламбић 73

Огњен Цветојевић 73

Марта Хинић, бивше 82

Републички фестивал лепе речи (ФЛЕРТ 2015.), Тител

финалисти фестивала

 

Ксенија Станковић, бивше 82

Милан Мутавџић 73

Адријана Ламбић 73

Међународни 9. „Дани Душка Трифуновића“, Пале - БИХ

3. награда  

Ања Александра Василијевић 62

 

 

30. Књижевна манифестација

"Дани дечије поезије и прозе",

Драгинац

 

2. награда

 

Теодора Прица 62

2. награда

 

Ђорђе Живковић 62

похвала

 

Јана Кривошић, бивше 82

похвала

 

литерарна секција / школа

похвала за квалитет и масовност радова

 
наставница Снежана Стојановић

похвала за неговање литерарног талента

 
Тијана Антић  85 похвала  
Адријана Ламбић 73

Међународни литерарни конкурс

"Српска кућа"

Пожаревац

Објављени радови у "Зборнику кљижевног стваралаштва Србије и дијаспоре"  
Ања Александра Василијевић 62
Дуња Вићентијевић 73
Димитрије Крстић, бивше 82
Ксенија Станковић, бивше 82
Јана Кривошић, бивше 82
Катарина Ковачевић 61
Марта Хинић, бивше 82
Јана Кривошић, бивше 82 XII међународни фестивал "Везени мост", Тузла, БиХ 1. награда  
Димитрије Крстић, бивше 82 похвала  
Невена Поповић 31 Општински ликовни конкурс "Једно дрво - један живот" 1. награда  
Наталија Вујисић 54 похвала  
ОЗ  41

"Најреспавија ОЗ -а"

школско такмичење

1. место, 1. награда  
ОЗ  42 1. место, 2. награда  
ОЗ  31 1. место. 3. награда  
ОЗ  43 2. место, 1. награда  
ОЗ  32 2. место, 2. награда  
ОЗ  44 2. место, 3. награда  
ОЗ  33 3. место, 1. награда  
ОЗ  45 3. место, 2. награда  
ОЗ  34 3. место, 3. награда  
Адријана Ламбић 73 Песничка сусретања деце Вождовца

1. место -  школско такмичење

 
3. место - општинско такмичење  
Милан Мутавџић  73 Међународни конкурс за најуспелију причу "Голубић" у   Сомбору 3. награда  
Ленка Вучковић Јашин  63 Међународни конкурс за најуспелију причу - URBAN  FEST, Уб похвала  
Дуња Вићентијевић  73 похвала  
Невена Тимотић  82

Школско такмичење рецитатора 5-8. разреда

1.  место, пласман на општинско  
Владимир Цветић  74 1. место  
Ивана Пејчић  53 2. место  
Лука Митић  61 2. место  
Милица Миждало  62 3.место  
Теодора Прица  62 3. место  
Ђурђе Цветић  33 Школско такмичење рецитатора 1-4. разреда 1. место, 1. награда  
Аница Вићентијевић  42 1. место, 2. награда  
Срећко Арсић  42 2. место, 1. награда  
Милица Јелић  43 2. место, 2. награда  
Даница Цветковић  32 3. место, 1. награда  
Невена Поповић  31 3. место, 2. награда  
ОЗ  41

"Најреспавија ОЗ -а"

Општинско такмичење

3. место, 2. награда  
Ања Александра Василијевић 62 Републички литерарни конкурс поводом 170 - годишњице Групне библиотеке у Новом Саду 1. награда  
Теодора Прица  62 1. награда  
Катарина Ковачевић 61 2. награда  
Адријана Ламбић 73 Међународни литерарни конкурс "Изокренута прича", ДКЦ, Београд 2. награда  
Ања Александра Василијевић 62 Републички  24. књижевни конкурс Народне библиотеке "Његош" 1. награда, проза  
Милица Здравковић  73 2. награда, поезија  
Адријана Ламбић 73 3. награда, поезија  
Катарина Ковачевић 61 3. награда, проза  
Ђорђе Живковић  62 похвала, поезија  
Лука Митић  61

Школско такмичење из физике

(12.12.2015.)

1. место, пласман на општинско  
Јелена Ловрић  61 1. место, пласман на општинско  
Ленка Вучковић Јашин  61 1. место, пласман на општинско  
Михајло  Јовановић  63 1. место, пласман на општинско  
Немања  Савић  65 1. место, пласман на општинско  
Дуња Крстић  63 1. место, пласман на општинско  
Никола Јокић  63 1. место, пласман на општинско  
Давид Радојичић  64 1. место, пласман на општинско  
Јелисавета Комарица 72 2. место, пласман на општинско  
Вања Арсић  73 2. место, пласман на општинско  
Анђела Димитријевић  73 2. место, пласман на општинско  
Милица Здравковић  73 2. место, пласман на општинско  
Марија Јелача  82 3. место, пласман на општинско  
Ана Марија Милаћевић  83 3. место, пласман на општинско  
Ања Катић  23

Песничка сусретања деце Вождовца

школско такмичење

1. место  
Вања Арсић  73 Међународни светосавски конкурс Друштва "Свети Сава", Београд 3. награда  
Софија Бабић  22 Општинско такмичење "Сребрна сирена", Шумице 1. место и пласман на град  
Леа Либер  31 2. место  
Игор Главшић  41 2. место  
Никола Вујанић  42 1. место и пласман на град  
Александра Радовановић  43 2. место  
Андреј Богуновиић  65 2. место  
Ђурђина Алимпић  81 1. место и пласман на град  
Биљана Ђокић  83 2. место  
Милица Здравковић  73 2. место  
Сара Милићев  72 2. место  
Софија Бабић  22

Општинско такмичење "Сребрна сирена", Шумице

 

група  певача

1. место и пласман на град  
Леа Либер  31  
Игор Главашић  41  
Јована Мирић  41  
Јелена Рајковић  41  
Никола Вујанић 42  
Лариса Ђурић  43  
Кристина Митровић  43  
Александра Радовановић  43  
Александра Марковић  43  
Наставница Снежана Стојановић Међународни 24. конкурс "Светосавље и наше доба", Нови Сад награда за наставника  
Лазар Томовић  32

Школско такмичење из математике

млађи разреди

1. место, 80 б., пласман на општ.  
Николина Јокић  33 2. место, 71 б., пласман на општ.  
Урош Николић  32 2. место, 70 б., пласман на општ.  
Михајло Софронић  32 2. место, 70 б., пласман на општ.  
Ана Илић  31 2. место, 70 б., пласман на општ.  
Ђурђе Цветић 33 3. место, 60 б., пласман на општ.  
Марко Максић 31 3. место, 55 б., пласман на општ.  
Милица Кајалић  34 3. место, 50 б., пласман на општ.  
Тијана Ћулафић  32 3. место, 50 б., пласман на општ.  
Вукашин Крнета  31 3. место, 50 б., пласман на општ.  
Јован Гладовић  31 3. место, 50 б., пласман на општ.  
Анђелија Вранеш 41 1. место, 90 бод. (пласман на општ.)  
Александра Радовановић  43 2. место, 80 бод. (пласман на општ.)  
Јовановић Немања  41 3. место, 70 бод. (пласман на општ.)  
Лариса Ђурић  43 60 бод. (пласман на општ.)  
Теодора Илић  42 60 бод. (пласман на општ.)  
Михаило Скадрић  42 58 бод. (пласман на општ.)  
Милош Павловић  43 52 бод. (пласман на општ.)  
Главашић Игор  41 50 бод. (пласман на општ.)  
Димитријевић Андрија  41

50 бод. (пласман на општ.)

 
Трифуновић Бјанка  42

50 бод. (пласман на општ.)

 
Лука Вукадиновић  52

Школско такмичење из математике

старији разреди

1. место, 70 б., пласман на општ.  
Наталија Ивановић  55 1. место, 70 б., пласман на општ.  
Марта Ралевић  52 1. место, 70 б., пласман на општ.  
Мина Којић  55 2. место, 69 б., пласман на општ.  
Огњен Милаћевић  52 3. место, 60 б., пласман на општ.  
Лука Митић  61 1. место, 70 б., пласман на општ.  
Александра Савић  65 1. место, 70 б., пласман на општ.  
Немања Савић  65 1. место, 70 б., пласман на општ.  
Јован Голубовић  61 2. место, 68 б., пласман на општ.  
Јелена Ловрић  64 3. место, 65 б., пласман на општ.  
Јелисавета Комарица  72 1. место, 40 б., пласман на општ.  
Анђела Димитријевић  73 2. место, 27 б., пласман на општ.  
Вања Арсић  73 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Стефан Главашић  71 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Милица Кузмановић  71 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Милан Мутавџић  73 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Ана Марија Росић  73 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Вања Стевановић  75 3. место, 20 б., пласман на општ.  
Анастасија Николић  85 1. место, 80 б., пласман на општ.  
Драго Миловановић  81 2. место, 60 б., пласман на општ.  
Марко Остојић  83 2. место, 60 б., пласман на општ.  
Милица Гроздановић  81 3. место, 44 б., пласман на општ.  
Алекса Маровић  81 3. место, 44 б., пласман на општ.  
Адријана Ламбић 73 24. међународни конкурс ЗЛАТНА КАЦИГА, Крушевац специјална награда  
Ања Александра Василијевић 62 специјална награда  
Милица Здравковић 73 15. међународни конкурс "Љубавна пјесма над пјесмама", Мркоњић Град 1. награда  
Адријана Ламбић 73 3. награда  
Ања Александра Василијевић 62 најоригиналнија љубавна песма  
Вања Арсић  73 најромантичнија љубавна песма  
Милица Миждало  62 најемотивнија љубавна песма  
Александар Михајловић  31 Градски ликовни конкурс "Мој пријатељ ватрогасац" похвала  
Михајло Гавриловић  31 похвала  
Вукашин Крнета  31 похвала  
Филип Филиповић  31 похвала  
Марјан Марсенић  31 похвала  
Марко Остојић  83

Резултати школског такмичења из француског језика

17.02.2016.

30 бодова, 1. место, пласман на опш.  
Алекса Маравић  81 29 бодова, 1. место, пласман на опш.  
Милица Гроздановић  81 26 бодова, 2. место, пласман на опш.  
Тијана Антић  85 25 бодова, 3. место, пласман на опш.  
Марија Јелача  82 25 бодова, 3. место, пласман на опш.  
Анастсија Николић  85 24  бода, пласман на опш.  
Ана Марија Милаћевић  83 23  бода, пласман на опш.  
Сара Јањић  83 22  бода, пласман на опш.  
Стефан Остојић  83 22  бода, пласман на опш.  
Марко Митковић  83 20  бодова, пласман на опш.  
Миљана Цветковић  81 20  бодова, пласман на опш.  
Милица Гроздановић  81 Општинско такмичење из француског језика 3. место и пласман на град  
Анастaсија Николић  85 Школско такмичење из енглеског језика 1. место  
Ана Марија Милаћевић  83 2. место  
Филип Мијаиловић  82 3. место  
Вања Арсић  73

Српски језик

Књижевна олимпијада

1. место, пласман на опш.  
Јелисавета Комарица 72 2. место, пласман на опш.  
Анђела Димитријевић  73 2. место, пласман на опш.  
Ана Ђенић  72 3. место, пласман на опш.  
Милица Здравковић  73 3. место, пласман на опш.  
Ђурђина Алимпић  81 2. место, пласман на опш.  
Биљана Петковић  84 2. место, пласман на опш.  
Каролина Ђурић  83 2. место, пласман на опш.  
Нина Гавриловић  84 2. место, пласман на опш.  
Марко Митковић  83 3. место, пласман на опш.  
Тијана Антић 85 2. место, директан пласман  
Анастсија Николић  85 2. место, директан пласман  
Сара Јањић  83 2. место, директан пласман  
Наталија Ивановић 55

Српски језик

Граматика и језичка култура

3. место, пласман на општ.  
Дуња Илић  51 3. место, пласман на општ.  
Зоја Јовић  53 пласман на општ.  
Стеван Радисављевић 54 пласман на општ.  
Марта Ралевић  52 пласман на општ.  
Ленка Вучковић Јашин  61 3. место, директан пласман на општ.  
Дуња Крстић  63 директан пласман на општ  
Јелена Ловрић  64 директан пласман на општ  
Катарина Ковачевић  61 пласман на општ.  
Јана Васић  63 пласман на општ.  
Сара Родић  63 пласман на општ.  
Милица Јурукоски 61 пласман на општ.  
Теодора Прица  62 пласман на општ.  
Јелисавета Комарица 72 директан пласман на градско такмичење  
Анђела Димитријевић  73 пласман на општ.  
Вања Арсић  73 пласман на општ.  
Кристина Стефановић  74 пласман на општ.  
Ана Ђенић  72 пласман на општ.  
Адријана Ламбић  73 пласман на општ.  
Милица Гроздановић  81 2.место, директан пласман на градско  
Нина Гавриловић  84 2.место, директан пласман на општ.  
Тијана Антић  85 2. место, пласман на општ.  
Ана Марија Милаћевић  83 3. место, пласман на општ.  
Биљана Петковић  84 3. место, пласман на општ.  
Алекса Маравић  81 пласман на општ.  
Марко Остојић  83 пласман на општ.  
Огњен Милаћевић  52 Школско такмичење из историје 1. место, пласман на општинско  
Наталија Вујичић  54 2. место, пласман на општинско  
Јована Јанковић  54 3. место, пласман на општинско  
Јелена Ловрић  64 1. место, пласман на општинско  
Катарина Ковачевић  61 2. место, пласман на општинско  
Ђорђе Живковић  62 3. место, пласман на општинско  
Вељко Величковић  71 1. место, пласман на општинско  
Јован Пејчић  71 2. место, пласман на општинско  
Огњен Томовић  71 3. место, пласман на општинско  
Виолета Дамњановић  85 1. место, пласман на општинско  
Алекса Маравић 81 2. место, пласман на општинско  
Александар В. Антонијевић  85 3. место, пласман на општинско  
Бранислав Николић  24 Међународни литерарни конкурс у Источном Сарајеву похвала  
Катарина Ковачевић  61 8. међународни фестивал дечјег стваралаштва "Медијана", Ниш 1. награда  
Вања Арсић 73 похвала  
Милица Здравковић  73 похвала  
Ленка Вучковић Јашин  61 похвала  
Снежана Стојановић награда за ментора  
Маријан Марсенић  31 8. међународни фестивал дечјег стваралаштва "Медијана", Ниш похвала  
Ана Ђенић  72

Општинско такмичење Књижевна олимпијада

(српски језик)

1. место, пласман на град  
Биљана Петковић  84 1. место, пласман на град  
Јелисавета Комарица 72 2. место, пласман на град  
Вања Арсић 73 2. место, пласман на град  
Анђела Димитријевић  73 2. место, пласман на град  
Милица Здравковић  73 2. место, пласман на град  
Тијана Антић  85 2. место, пласман на град  
Сара Јањић  83 2. место, пласман на град  
Нина Гавриловић  84 3. место, пласман на град  
Марко Максић  31 Општинско такмичење из математике 2. место  
Катарина Ковачевић  61 Међународни литерарни конкурс "Лепо је волети", ДКЦ , Београд 1. место  
Ања Александра Василијевић  62 3. место  
Адријана Ламбић  73 3. место  
Ања Александра Василијевић  62 Републички литерарни конкурс "Бранково мперо", Ниш 1. награда  
Вања Арсић 73 2. награда  
Адријана Ламбић  73 3. награда  
Милица Марковић  65 "Мали Пјер", општинско такмичење 2. награда  
Стеван Радисављевић 54

Општинско такмичење

српски језик и језичка култура

3. место и пласман на град  
Марта Ралевић 52 3. место и пласман на град  
Сара Родић  63 2. место и пласман на град  
Катарина Ковачевић  61 2. место и пласман на град  
Ленка Вучковић  Јашин  61 3. место и пласман на град  
Јелена Ловрић  64 3. место и пласман на град  
Дуња Крстић  63 3. место и пласман на град  
Јелисавета Комарица  72 2. место и пласман на град  
Вања Арсић  73 3. место и пласман на град  
Тијана Антић  85 2. место и пласман на град  
Нина Гавриловић  84 2. место и пласман на град  
Ана Марија Милаћевић  83 3. место и пласман на град  
Милица Гроздановић  81 директан пласман на град  
Михајло Димитријевић  31 Градски литерарни конкурс "Мали победник" у Раковици финалиста/похвала и песма у зборнику  
Павле Несторовић  31 финалиста/похвала и песма у зборнику  
Адријана Ламбић  73

Градски фестзивал

"Мали победник"

1. место и пласман на међународни фестивал "Дечије царство", Бањалука  
Ања Александра Василијевић  62 финалиста фестивала, похвала  
Вања Арсић  73 финалиста фестивала, похвала  
Ђорђе Живковић  62 финалиста фестивала, похвала  
Милица Миждало  62 финалиста фестивала, похвала  
Катарина Ковачевић  61 финалиста фестивала, похвала  
Милан Мутавџић  73 финалиста фестивала, похвала  
Ања Александра Василијевић  62 Републички литерарни конкурс Народне библиотеке "Стеван Сремац", Ниш 2. награда  
Дуња Вићентијевић  73 похвала  
Адријана Ламбић  73

Међународни фестивал "Дани Гордане Брајовић"

Алексинац

1. награда  
Милица Миждало  62 3. награда  
Ђорђе Живковић  62 похвала  
Катарина Ковачевић  61 похвала  
Михајло Димитријевић  31 похвала  
Милица Гроздановић  81

Градско такмичење

српски језик

2. место, пласман на Републичко такмичење  
Ленка Вучковић Јашин  61 2. место  
Катарина Ковачевић  61 3. место  
Нина Гавриловић  84 3. место  
Ивана Пејчић 53

"Шта знаш о саобраћају"

школско такмичење

1. место, пласман на општинско т.  
Јована Грбић  54 2. место, пласман на општинско т.  
Александар М. Радојичић  54 1. место, пласман на општинско т.  
Александар Д. Радојичић  54 2. место, пласман на општинско т.  
Андрија Стефановић 64 1. место, пласман на општинско т.  
Матија Гладовић  81 2. место, пласман на општинско т.  
Јана Васић 63 1. место, пласман на општинско т.  
Каролина Ђурић  83 2. место, пласман на општинско т.  
Вања Арсић  73

Градско такмичење

Књижевна олимпијада

/српски језик/

2. место, пласман на Реп.такм.  
Јелисавета Комарица  72 2. место, пласман на Реп.такм.  
Милица Здравковић  73 2. место  
Анђела Димитријевић  73 2. место  
Ана Ђенић  72 3. место  
Биљана Петковић  84 2. место, пласман на Реп.такм.  
Сара Јањић  83 2. место  
 Тијана Антић  85 2. место  
 Нина Гавриловић  84 3. место  
 Катарина Ковачевић  61  Међународни литер. конкурс "Брана Цветковић", ДКЦ, Београд  1. награда  
 Адријана Ламбић  73 2. награда  
 Група ученика  3-1 ( 15 ученика)  1. место на Општинском такмичењу "Мале драмске форме" у Шумицама
 
 1. место и пласман на град  
 Група ученика 2-2  (15 ученика)  1. место и пласман на град  
 Бранислав Николић  2-4  6. међународни литер.конкурс "Машта и снови"  Специјална награда за најљубавнију песму

 

 Вања Миленковић 2-4 "Кенгур без граница", Међународно такм. - математика 1. место на нивоу школе  
Бојана Бешић  2-4 Ликовни конкурс поводом дана школе 1. место  
Марко Максић  3-1 "Кенгур без граница", Међународно такм. - математика 2. место  
Ана Илић  3-1 3. место  
 Ања Александра Василијевић 6-2

 

3. међународни фестивал "Краљевство бијелих рада"
  

 похвала  
 Вања Арсић 7-3  објављен рад у Зборнику  
 Милица Здравковић 7-3  објављен рад у Зборнику  
 Адријана Ламбић 7-3  10. међународни фестивал "Дјечије царство" Бањалука  3. награда  
 Матеја Ненадовић  3-4

Школски литер. конкурс"Смеха, смеха деци"

"Дај ми осмех један круг"

(Дан школе)

 1. место  
Бранислав Николић 2-4 2. место  
Јелена Рајковић 4-1 2. место  
Нина Цветковић 4-1 3. место  
Јована Мирић 4-1 3. место  
Никола Јанковић 2-4 3. место  
Дуња Вићентијевић  7-3 1. место  
Тијана Антић  8-5 2. место  
Милица Миждало  6-2 2. место  
Катарина Ковачевић  6-1 3. место  
Адријана Ламбић 7-3 3. место  
Јелена Милошевић 6-5 3. место  
 Наталија Ивановић 5-5

Биологија

-Школско такмичење-

1. место  
Александар М. Радојичић 5-4 1. место  
 Стеван Радисављевић  5-4 1. место  
 Огњен Милаћевић  5-2  1. место  
Марта Ралевић 5-2 1. место  
 Дуња Илић 5-1  2. место  
 Лазар Рајковић 5-5 2. место  
 Зоја Јовић 5-3  2. место  
 Дуња Антонијевић  5-5 3. место  
 Јована Грбић 5-4  3. место  
Данило Лутовац 5-2 3. место  
Татјана Маринковић 5-5 3. место  
Вељко Милић 5-1 3. место  
Матеја Радојичић 5-4 3. место  
Ивана Пејчић 5-3 3. место  
Ивана Павловић 5-2 3. место  
Маша Рудовић  5-2 3. место  
Ленка Вучковић-Јашин  6-1 1. место  
Јелена Ловрић  6-4 2. место  
Алексаеј Урошевић  6-2 2. место  
Лука Марјан 6-2 2. место  
Александра Савић  6-5 2. место  
Катарина Вучић  6-1 2. место  
Никола Мијаиловић  6-1 2. место  
Милица Станојевић 6-5 2. место  
Давид Радојичић  6-4 2. место  
Михајло Стошић 6-4 3. место  
Сара Родић  6-3 3. место  
Дуња Крстић 6-3 3. место  
Александар Николић 6-1 3. место  
 Катарина Милетић 6-3 3. место  
Немања Савић 6-5 3. место  
Андреја Илић  6-4 3. место  
 Јелисавета Комарица 7-2 1. место  
Вања Арсић  7-3 1. место  
Стефан Главашић 7-1 1. место  
Теодора Цветић  7-3 1. место  
Вања Стевановић 7-5 2. место  
Јован Пејчић  7-1 2. место  
Анђела Димитријевић  7-3 2. место  
Милица Илић 7-3 2. место  
Јована Станимировић 7-3 3. место  
Милун Милетић 7-5 3. место  
Вук Шаре  7-3 3. место  
 Адријана Ламбић 7-3 3. место  
Дуња Вићентијевић 7-3 3. место  
Нина Гавриловић 8-4 1. место  
Биљана Петковић  8-4 1. место  
Каролина Ђурић  8-3 1. место  
Сара Јањић  8-3 1. место  
Михајло Милићев  8-1 2. место  
Филип Јевтић  8-4 2. место  
Марко Остојић  8-3 2. место  
Стефан Остојић  8-3 2. место  
Ана Марија Милаћевић  8-3 2. место  
Мина Јаковљевић  8-4 2. место  
Марко Митковић  8-3 2. место  
Анастасија Николић 8-5 2. место  
Алекса Маравић  8-1 2. место  
 Тијана Антић  8-5  2. место  
Ђурђина Алимпић  8-1 2. место  
Никола Балчаковић 8-1 3. место  
Алекса Видић 8-1 3. место  
Стефан Вуксић  8-3 3. место  
  Наталија Ивановић 5-5

 Биологија

- Општинско такмичење-

пласман на градско  
Александар М. Радојичић 5-4 пласман на градско  
 Стеван Радисављевић  5-4 пласман на градско  
 Огњен Милаћевић  5-2 пласман на градско  
Марта Ралевић 5-2 пласман на градско  
Ленка Вучковић-Јашин  6-1 пласман на градско  
Јелена Ловрић  6-4 пласман на градско  
Алексаеј Урошевић  6-2 пласман на градско  
Лука Марјан 6-2 пласман на градско  
Александра Савић  6-5 пласман на градско  
 Јелисавета Комарица 7-2 пласман на градско  
Вања Арсић  7-3 пласман на градско  
Стефан Главашић 7-1 пласман на градско  
Теодора Цветић  7-3 пласман на градско  
Вања Стевановић 7-5 пласман на градско  
Нина Гавриловић 8-4 пласман на градско  
Биљана Петковић  8-4 пласман на градско  
Каролина Ђурић  8-3 пласман на градско  
Сара Јањић  8-3 пласман на градско  
Михајло Милићев  8-1 пласман на градско  
 Александар М. Радојичић 5-4

 Биологија

- Градско такмичење-

2. место  
 Стеван Радисављевић  5-4 2. место  
  Наталија Ивановић 5-5 2. место  
Марта Ралевић 5-2 3. место  
Огњен Милаћевић  5-2 3. место  
Јелена Ловрић  6-4 2. место  
Ленка Вучковић-Јашин  6-1 2. место  
Алексаеј Урошевић  6-2 2. место  
Александра Савић  6-5 3. место  
 Јелисавета Комарица 7-2 1. место  
Стефан Главашић 7-1 2. место  
Вања Стевановић 7-5 3. место  
Теодора Цветић  7-3 3. место  
Каролина Ђурић  8-3 2. место  
Михајло Милићев  8-1 3. место  
Биљана Петковић  8-4 3. место  
 Михајло Димитријевић 3-1 Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје", Шумице 1. место  
Зоја Милићев  3-1 2. место  
Јелена Марковић  2-5 захвалница за осликано јаје  
Анђела Рајковић 4-5 захвалница за осликано јаје  
Никола Ранитовић  1-1 захвалница за цртеж  
Вања Ракас 3-2 захвалница за цртеж  
 Леа Либер 3/1

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА)

Сребрна сирена, соло-певање

 2. место  
Игор Главашић 4/1 2. место  
Никола Вујанић 4/2 1. место и пласман на град  
Александра Радовановић 4/3 2. место  
Андреј Богуновић 6/5 2. место  
Софија Бабић 2/2 1. место и пласман на град  
Софија Бабић 2/2

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА)

Сребрна сирена, група певача

   
1. место и пласман на град     
Леа Либер 3/1  
Игор Главашић 4/1  
Јелена Рајковић 4/1  
Јована Мирић 4/1  
Никола Вујанић 4/2  
Александра Радовановић 4/3  
 Александра Марковић 4/3  
 Лариса Ђурић 4/3  
 Кристина Митровић 4/3  
 Софија Бабић 2/2

 ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)

Демус,соло-певање

 1. место  
Софија Бабић 2/2 2. место  
Софија Бабић 2/2

 ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)

ДЕМУС,ГРУПА ПЕВАЧА

1. место  
Леа Либер 3/1  
Игор Главашић 4/1  
Јелена Рајковић 4/1  
Јована Мирић 4/1  
Никола Вујанић 4/2  
Александра Радовановић 4/3  
Александра Марковић 4/3  
Лариса Ђурић 4/3  

Кристина Митровић 4/3

 
Тамара Борота 4/3

 ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)

ДЕМУС,ОРКЕСТАР

 
1. место и пласман на републичко   
Јелена Рајковић 4/1  
Данило Пашић  4/3  
Лариса Ђурић 4/3  
 Александра Радовановић 4/3  
Тамара Борота 4/3  

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

ОРКЕСТАРА У ЛАЗАРЕВЦУ

29.05.2016.

1. место

95 поена

 
Леа Либер 3/1  
Игор Главашић 4/1  
Јелена Рајковић 4/1