Aктивности школе
  • Регистрација

Пилот пројекат обогаћеног једносменског рада

Resenje 001Resenje 002Resenje 003

Odluka o uvođenju modela programa 001Odluka o uvođenju modela programa 002Odluka o uvođenju modela programa 003

СПИСАК ОСНОВНИХ ШКОЛА КОЈЕ ЋЕ У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ ОСТВАРИВАТИ РАЗЛИЧИТЕ МОДЕЛЕ ПРОГРАМА И АКТИВНОСТИ У ЈЕДНОСМЕНСКОЈ ОРГАНИЗАЦИЈИ РАДА

Напомена: Основне школе ће остваривати различите моделе програма и активности у једносменској организацији рада у матичним школама и/или издвојеним одељењима. Приказан проценат ангажовања (обрачунских радника) односи се на целину установе без обзира на број објеката у којима се остварују ове активности. Свака установа ће донети одлуку о распоређивању ангажовања у матичној школи и/или издвојеним одељењима.

 

Школска управа

 

Назив матичне основне школе

 

 

Место, општина

Назив издвојеног одељења (ИО) у коме ће се остваривати програми и активности

Број обрачунских радника који ће остваривати програме и активности

(% ангажовања)

УЖИЦЕ

(10)

1. ОШ "Вук Караџић" 

Прибој

/

150%

2. ОШ "Бошко Буха"

Ивање, Пријепоље

/

100%

3. ОШ"Јездимир Трипковић"

Латвица, Ариље

1. ИО Трешњевица

2. ИО Миросаљци

100%

4. ОШ "Мито Игумановић"

Косјерић

3. ИО Сеча Река

100%

5. ОШ "Стеван Јоксимовић"

Рогачица, Бајина Башта

4. ИО Бачевци

150%

6. ОШ "Свети Сава"

Бајина Башта

/

150%

7. ОШ "Слободан Секулић"

Ужице

5. ИО Крвавци

100%

8. ОШ "Алекса Дејовић"

Севојно

/

100%

9. ОШ"Душан Томашевић Ћирко"

Велика Жупа, Пријепоље

/

150%

10. ОШ "Душан Јерковић"

Костојевићи, Бајина Башта

6. ИО Заглавак

100%

         

ВАЉЕВО

(14)

11. ОШ „Свети Сава“

Памбуковица, Уб

/

100%

12. ОШ „Рајко Михаиловић“

Бањани

/

100%

13. ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац

7. ИО Орид

200%

14. ОШ „Доситеј Обрадовић“

Волујац, Шабац

/

150%

15. ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор, Шабац

8. ИО Рибари

200%

16. ОШ „Браћа Рибар“

Доња Борина, Мали Зворник

/

150%

17. ОШ „Стеван Филиповић“

Дивци, Ваљево

/

100%

18. ОШ „Милан Ракић“

Мионица

9. ИО Доња Топлица

100%

19. ОШ „Миле Дубљевић“

Лајковац

10. ИО Боговађа

100%

20. ОШ „Жика Поповић“

Владимирци

/

200%

21. ОШ „Јован Цвијић“

Дебрц, Владимирци

11. ИО Прово

100%

22. ОШ „14. октобар“

Драгинац, Лозница

/

100%

23. ОШ „Степа Степановић“

Текериш, Лозница

12. ИО Доња Бадања

100%

24. ОШ Ж. Јовановић Шпанац

Бела Црква 

13. ИО Завлака

100%

         

ЗРЕЊАНИН

(26)

25. ОШ „Михајло Пупин“

Идвор, Ковачица

/

40%

26. ОШ „Ј. Стерија Поповић“

В. Греда, Пландиште

/

90%

27. ОШ „Свети Георгије“

Уздин, Ковачица

/

80%

28. ОШ „Сава Максимовић“

Мраморак, Ковин

/

90%

29. ОШ „Иво Лола Рибар“

Нови Козарци, Кикинда

/

100%

30. ОШ „Доситеј Обрадовић“

Пландиште

14. ИО Јерменовци

15. ИО Барице

130%

31. ОШ „Ј. Јовановић Змај“

Нови Кнежевац

16. ИО Српски Крстур

100%

32. ОШ „Јован Дучић“

Клек, Зрењанин

/

135%

33. ОШ „Славко Родић“

Банатско В. Село, Кикинда

/

90%

34. ОШ „Младост“

Томашевац, Зрењанин

/

70%

35. ОШ „Новак Радонић“

Мол, Ада

/

110%

36. ОШ „Васа Стајић“

Мокрин, Кикинда

/

95%

37. ОШ „Бора Радић“

Баваниште

/

110%

38. ОШ „Јован Поповић“

Чока

17. ИО Санад

90%

39. ОШ „Урош Предић“

Орловат, Зрењанин

/

120%

40. ОШ „Стеван Алексић“

Јаша Томић, Сечањ

/

90%

41. ОШ „Славко Родић“

Лазарево, Зрењанин

/

135%

42. ОШ „4.октобар“

Војвода Степа, Н. Црња

/

60%

43. ОШ „Моша Пијаде“

Гудурица, Вршац

/

100%

44. ОШ „Петар Кочић“

Наково, Кикинда

/

100%

45. ОШ „Доситеј Обрадовић“

Опово

18. ИО Баранда

19. ИО Сефкерин

20. ИО Сакуле

150%

46. ОШ „Соња Маринковић“

Зрењанин

/

130%

47. ОШ „Моша Пијаде“

Иваново, Панчево

/

90%

48. ОШ „Серво Михаљ“

Падеј, Чока

/

100%

49. ОШ „Паја Маргановић“

Делиблато, Ковин

/

110%

50. ОШ „Арањ Јанош“

Трешњевац, Кањижа

21. ИО Ором

22. ИО Тотово Село

150%

         

НОВИ САД

(16)

51. ОШ „Жарко Зрењанин“

Обровац, Б. Паланка

/

100 %

52. ОШ „Ђорђе Натошевић“

Н. Сланкамен, Инђија

/

100 %

53. ОШ „Д. Радосављевић-Народ"

Мачванска Митровица, Сремска Митровица

/

150 %

54. ОШ  „Сава Шумановић“

Ердевик, Шид

/

100 %

55. ОШ "Петефи Шандор"

Бечеј

/

100 %

56. ОШ "Бранко Радичевић"

Савино Село, Врбас

/

100 %

57. ОШ „П. Петровић Његош“

Врбас

/

200 %

58. ОШ „Милица Стојадиновић Српкиња“

Врдник, Ириг

/

100 %

59. ОШ „Бранко Радичевић“

Кузмин, С. Митровица

/

100 %

60. ОШ „23 Октобар“

Голубинци,  Стара Пазова

/

100 %

61. ОШ „Милан Хаџић“

Војка, Стара Пазова

/

100 %

62. ОШ „Вук Караџић“

Адашевци, Шид

23. ИО Вашица

100 %

63. ОШ „Сремски фронт“

Шид

/

150 %

64. ОШ „Јован Поповић“

Нови Сад

/

200 %

65. ОШ „Вељко Влаховић“

Нови Сад

/

200 %

66. ОШ „Вук Караџић“

Нови Сад

/

200 %

         

ПОЖАРЕВАЦ

(10)

67. ОШ „Вук Караџић“,

Мајиловац, Велико Градиште

24. ИО Курјаче

200%

68. ОШ „Вељко Дугошевић“

Браничево, Голубац

/

100%

69. ОШ „Сава Ковачевић“

Михајловац, Смедерево

/

100%

70. ОШ „Јован Шербановић“

Крепољин, Жагубица

/

100%

71. ОШ „Угрин Бранковић“

Кучево

25. ИО Нересница

200%

72. ОШ „Милош Савић“

Лучица,  Пожаревац

26. ИО Пољана

100%

73. ОШ „Надежда Петровић“

Велика Плана

27. ИО Доња Ливадица

200%

74. ОШ „II шумадијски одред“

Марковац, Велика Плана

28. ИО Ново Село

29. ИО Ракинац

300%

75. ОШ „Јован Шербановић“

Рановац, Петровац на Млави

/

100%

76. ОШ „Вељко Дугошевић“

Турија, Кучево

/

100%

         

СОМБОР

(10)

77. ОШ „Д. Обрадовић“     

Сомбор  

/

200%

78. ОШ „М. Антић“         

Чонопља, Сомбор         

/

100%

79. ОШ „Вук Караџић“         

Бајмок, Суботица         

/

230%

80. ОШ „Вук Караџић“         

Црвенка, Кула         

/

230%

81. ОШ „Мирослав Антић“

Оџаци

/

130%

82. ОШ „Б. Радичевић“        

Стапар, Сомбор         

/

120%

83. ОШ „Моша Пијаде“        

Пачир, Б. Топола         

/

130%

84. ОШ „Ратко Павловић    

       Ћићко“         

Ратково, Оџаци         

/

120%

85. ОШ „А. Шантић“         

А. Шантић, Сомбор         

/

60%

86. ОШ „Вук Караџић“         

Криваја, Б. Топола         

/

75%

         

КРАГУЈЕВАЦ

(11)

87. ОШ „Свети Сава“

Топоница, Кнић

/

100%

88. ОШ „Ђура Јакшић“

Крагујевац

/

100%

89. ОШ „Живко Томић“

Доња Шаторња, Топола

30. ИО Пласковац

31. ИО Винча

32. ИО Блазнава

33. ИО Јарменовци

34. ИО Доња Трешњевица

170%

90. ОШ „Јулијана Ћатић“

Страгари, Крагујевац

35. ИО Угљаревац

36. ИО Горњи Страгари

50%

91. ОШ „Вук Караџић“

Кнић

/

100%

92. ОШ „Светозар Марковић“

Крагујевац

/

200%

93. ОШ „Веља Герасимовић“

Венчане, Аранђеловац

/

130%

94. ОШ „Љ. Љуба Ненадовић“

Раниловић, Аранђеловац

/

50%

95. ОШ „Свети Сава“

Баточина

37. ИО Бадњевац

100%

96. ОШ „Сретен Младеновић“

Десимировац

/

50%

 

97. ОШ „Карађорђе“

Рача

/

100%

         

      БЕОГРАД

(26)

98. ОШ „Милан Ракић“

Нови Београд

/

100%

99. ОШ „М. Лабудовић Лабуд“

Барошевац,

Лазаревац

/

50%

100. ОШ „Бора Лазић“

Младеновац

/

110%

101. ОШ „Биса Симић“

Младеновац

/

100%

102. ОШ „Прва обреновачка школа“

Обреновац

38. ИО Кртинска

39. ИО Уровци

20%

103. ОШ „Коста Ђукић“

Младеновац

40. ИО Марковац

41. ИО Пружатовац

42. ИО Кораћица

43. ИО Кораћке ливаде

150%

104. ОШ „Браћа Барух“

Стари Град

 

100%

105. ОШ „Васа Чарапић“

Вождовац

44. ИО Зуце

45. ИО Пиносава

80%

106. ОШ „Дражевац“

Дражевац, Обреновац

46. ИО Јасенак

47. ИО Конатица

48. ИО Пољане

80%

107. ОШ „Вук Караџић“

Степојевац, Лазаревац

/

120%

108. ОШ „Павле Поповић“

Вранић, Барајево

/

100%

109. ОШ „Мића Стојковић“

Умчари, Гроцка

49. ИО Дражањ

50. ИО Пударци

51. ИО Камендол

52. ИО Живковац

100%

110. ОШ „Дуле Караклајић“

Лазаревац

53. ИО Петка

80%

 111. ОШ „Грабовац“

Грабовац, Обреновац

54. ИО Дрен

55. ИО Доњи крај

Грабовца

56. ИО Орашац

57. ИО Вукићевица

58. ИО Љубинић

100%

112. ОШ „Вока Савић“

Лазаревац

59. ИО Шопићи

30%

113. ОШ „Стефан Немања“

Савски венац

/

100%

114. ОШ „Ђура Даничић“

Вождовац

/

100%

115. ОШ „Исидора Секулић“

Савски венац

/

100%

116. ОШ „Радојка Лакић“

Савски венац

/

100%

117. ОШ „Михаило Младеновић Сеља“

Дудовица, Лазаревац

/

50%

118. ОШ „.Ј. Миловановић“

Сопот

60. ИО Центар

61. ИО Ђуринци

120%

119. ОШ „Војвода Мишић“

Савски венац

/

100%

120. ОШ „Илија Гарашанин“

Гроцка

/

100%

121. ОШ „Јован Цвијић“

Палилула

/

100%

122. ОШ „Ж. Савковић“

Младеновац

/

50%

123. ОШ „Краљ Петар II Карађорђевић“

Врачар

/

100%

         

ЗАЈЕЧАР

(15)

124. ОШ „Митрополит Михаило“                

Сокобања

62. ИО Мужинац

63. ИО Врело

60%

125. ОШ „Хајдук Вељко“

Корбово, Кладово

/

50%

126. ОШ „С. Миљковић“

Брестовац, Бор

/

150%

127. ОШ „Ђура  Јакшић“

Сумраковац , Бољевац

/

30%

128. ОШ „Љубица Јовановић Радосављевић“

Подвршка, Кладово

/

30%

129. ОШ „Ђура  Јакшић“

Зајечар

/

100%

130. ОШ „Вук  Караџић“

Кладово

/

100%

131. ОШ „Хајдук Вељко“

Штубик, Неготин

64. ИО Плавна

200%

132. ОШ „Вук  Караџић“

Д. Милановац, Мајданпек

/

100%

133. ОШ „Ђ. Симеоновић“

Подгорац, Бољевац

/

100%

134. ОШ „В. Петковић Дис“

Грљан, Зајечар

/

50%

135. ОШ „Љ. Радосављевић Нада“

Зајечар

/

100%

136. ОШ „Вук  Караџић“

Велики Извор, Зајечар

/

100%

137. ОШ „Ђура Јакшић“

Кривељ, Бор

/

10%

138. ОШ „Д. Обрадовић“

Вражогрнац, Зајечар

/

50%

         

КРАЉЕВО

(7)

139. ОШ ,,Јосиф Панчић“

Баљевац на Ибру, Рашка

65. ИО Брвеник

66. ИО Биљановац

100%

140. ОШ „Д. Обрадовић“

Врба, Краљево

/

110%

141. ОШ „Младост“

Врњци, Врњачка Бања

/

100%

142. ОШ „Милун Ивановић“

Ушће, Краљево

/

100%

143. ОШ “Петар Николић”

Самаила,Краљево

/

100%

144. ОШ "Бранко Радичевић"

Вранеши, Врњачка Бања

67. ИО Грачац

68. ИО Подунавци

100%

145. ОШ „Јошаничка Бања“

Јошаничка Бања, Рашка

/

100%

         

КОСОВСКА МИТРОВИЦА

(1)

146. ОШ „Д. Максимовић“

Косовска Каменица

69. ИО Ајновац

70. ИО Босац

71. ИО Бушинац

100%

         

ЛЕСКОВАЦ

(14)

147. ОШ „Георги Димитров“

Босилеград

72. ИО Рајчиловци

73. ИО Бистар

74. ИО Доња Љубата

120%

148. ОШ „Стојан Љубић“

Косанчић,

Бојник

75. ИО Стубла

120%

149. ОШ „В. Стефановић Караџић“

Левосоје, Бујановац

76. ИО Осларе

100%

150. ОШ „Свети Сава“

Владичин Хан

77. ИО Прекодолце

100%

151. ОШ „1. мај“

Вртогош, Врање

78. ИО Ристовац

79. ИО Давидовац

60%

152. ОШ „Вук Караџић“

Печењевце, Лесковац

80. ИО Разгојна

140%

153. ОШ „Вук Караџић“

Сурдулица

81. ИО Алакинце

82. ИО Сувојница

83. ИО Биновце

60%

154. ОШ „Ј. Јовановић Змај“

Сурдулица

84. ИО Масурица

50%

155. ОШ „А. Стојановић“

Црна Трава

/

50%

156. ОШ „Браћа Миленковић“

Шишава, Власотинце

/

100%

157. ОШ „Бора Станковић“

Јелашница, Сурдулица

/

90%

158. ОШ „Партизански дом“

Доњи Бучумет, Медвеђа

/

100%

159. ОШ „Аца Синадиновић“

Предејане, Лесковац

/

40%

160. ОШ „Вук Караџић“

Лебане

/

130%

         

ЈАГОДИНА

(2)

161. ОШ „Душан Поповић“

Белушић, Рековац

85. ИО Драгово

100%

162. ОШ „Радоје Домановић“

Параћин

86. ИО Доње Видово

100%

         

КРУШЕВАЦ

(3)

163. ОШ „Иво Лола Рибар“

Александровац

/

150%

164. ОШ „Бранко Радичевић“

Разбојна, Брус

/

70%

165. ОШ „Раде Додић“

Милутовац, Трстеник

/

100%

         

НИШ

(19)

166. ОШ „Д. Обрадовић“

Медијана, Ниш

/

100%

167. ОШ „Иван Вушовић“

Ражањ

/

100%

168. ОШ „С. Младеновић Мика“

Палилула, Ниш

/

100%

169. ОШ „Ћеле кула“

Медијана, Ниш

/

30%

170. ОШ „Вук Караџић“

Витошевац, Ражањ

87. ИО Нови Брачин

60%

171. ОШ „Надежда Петровић“

Сићево

88. ИО Островица

100%

172. ОШ Јован Јовановић Змај

Алексиначки Рудник, Алексинац

89. ИО Рутевац

90. ИО Бобовиште

120%

173. ОШ „Ђура Јакшић“

Јелашница, Нишка Бања

/

100%

174. ОШ „Др Зоран Ђинђић“

Брзи Брод, Медијана, Ниш

/

160%

175. ОШ „Вук Караџић“

Медијана, Ниш

/

100%

176. ОШ „Стојан Новаковић“

Блаце

91. ИО Барбатовац

200%

177. ОШ „Душан Радовић“

Пирот

92. ИО Темска

65%

178. ОШ „Младост“

В. Боњинце, Бабушница

/

20%

179. ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

/

150%

180. ОШ „Милић Ракић Мирко“

Прокупље

93. ИО Петровац

94. ИО Микуловац

100%

181. ОШ „С. Мирковић Ненад“

Мала Плана, Прокупље

/

100%

182. ОШ „Бранко Радичевић“

Габровац, Ниш

95. ИО Вукманово

96. ИО Бербатово

100%

183. ОШ „Бранислав Нушић“

Доња Трнава, Ниш

97. ИО Горња Топоница

50%

184. ОШ „Лела Поповић“

Миљковац, Ниш

98. ИО Кравље

99. ИО Велепоље

100. ИО Паљина

100%

         

ЧАЧАК

(20)

185. ОШ „Степа Степановић“

Горња Горевница, Чачак

101. ИО Вранићи

50%

186. ОШ „Божо Томић“

Пријевор, Чачак

/

40%

187. ОШ „Бранислав Петровић“

Слатина

/

150%

188. ОШ „ Свети ђакон Авакум“

Трнава, Чачак

/

40%

189. ОШ „22.децембар“

Доња Трепча, Чачак

/

50%

190. ОШ „Десанка Максимовић“

Враћевшница, Горњи Милановац

102. ИО Мајдан

103. ИО Сврачковци

50%

191. ОШ „Иво Андрић“

Прањани, Горњи Милановац

104. ИО Теочин

105. ИО Каменица

106. ИО Гојна Гора

100%

192. ОШ “Арсеније Лома“

Рудник, Горњи Милановац

107. ИО Угриновци

40%

193. ОШ „Котража“

Котража, Лучани

/

40%

194. ОШ „Милан Благојевић“

Лучани

108. ИО Марковица

60%

195. ОШ „Марко Пајић“

Вича, Лучани

/

10%

196. ОШ „Горачићи“

Горачићи, Лучани

/

20%

197. ОШ “Вук Караџић“

Каона, Лучани

109. ИО Милатовићи

50%

198. ОШ „Сретен Лазаревић“

Прилике, Ивањица

/

100%

199. ОШ „Кирило Савић“

Ивањица

/

100%

200. ОШ „Проф. др Недељко Кошанин“

Девићи, Ивањица

/

10%

201. ОШ „Милинко Кушић“

Ивањица

110. ИО Буковица

111. ИО Рашчићи

200%

202. ОШ „Мајор Илић“

Кушићи, Ивањица

/

60%

203. ОШ „Вучић Величковић“

Међуречје, Ивањица

/

60%

204. ОШ „Мићо Матовић“

Катићи, Ивањица

/

60%

Jednosmenski rad 001

РАСПОРЕД АКТИВНОСТИ У ОКВИРУ ПИЛОТ ПРОЈЕКТА ОБОГАЋЕНОГ ЈЕДНОСМЕНСКОГ РАДА

 

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

ТЕРМИНИ

 

1.

Ја,  ти и сви ми – Неда Димитpијевић

Бели Поток

уторак 14.00 – 15.00

2.

Медији и друштвене мреже – Данијела Кушљевић Никитовић

Бели Поток

среда 14.30 – 15.30

Зуце

понедељак  14.30 – 15.30

3.

Српски без муке – Снежана Стојановић

Бели Поток

четвртак  14.30 – 15.30

4.

Српски језик кроз вежбање – Дубравка Пејовић

Бели Поток

петак 14.30 – 15.30

5.

Почнимо на време и неће бити треме – Јована Урошевић

Бели Поток

понедељак  14.30 – 15.30

6.

FRINGLISH – Ана Радмилац

Бели Поток

уторак V – VIII разред  14.00 – 15.00

четвртак  III – IV разред 14.00 – 15.00

Зуце

сваки други четвртак 14.00 – 15.00

7.

Ликовна радионица – мала школа сликарства и оригамија – Петар Кордић

Бели Поток

четвртак  14.00 – 15.00

Зуце

петак  14.00 – 15.00

Пиносава

понедељак  12.30 – 13.30

8.

Занимљива математика – Тамара Милићевић

Бели Поток

сваки други уторак 14.30 – 15.30

Пиносава

сваки други четвртак 14.30 – 15.30

9.

Путовање кроз време и пределе – Данијела Ђоковић

Бели Поток

четвртак  14.30 – 15.30

Пиносава

сваки други петак када старији разреди иду пре подне на наставу 14.30 – 15.30

10.

Вежбањем до здравља – Марко Поповић

Бели Поток

четвртак  14.30 – 15.30

11.

Часови клавира и солфеђа - Ивана Јевтић

Бели Поток

1. група: петак 14.00 – 15.00

2. група: петак 15.00 – 16.00

Има нас и на Фејсу

Facebook

ЛОГО ШКОЛЕ

logo skole

Мисао дана

Mens sana in corpore sano
У здравом телу здрав дух.

 




 

 

 

 

 

 

ПРИЗНАЊА

 

 

beočug

etw school highlights

aces logo