Организација васпитно - образовног рада
  • Регистрација

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА- БЕЛИ ПОТОК

наставник

предмет

термин

Невенка Мијаиловић

III/1

Уторак, 1 час

Јасмина Гајић

III/2

Понедељак 1. час

Сања Рајковић

III/3

Петак 1. час

Мирјана Неоричић

IV/1

Четвртак 3. час

Весна Величковић

IV/2

Четвртак, 1 час

Бојана Поповић

I/1

Понедељак, 2 час

     

Александра Димитријевић

I/2

Уторак, 2 час

Ружица Штулић

I/3

Уторак, , 2 час

Сузана Јанковић

II/1

Понедељак, 3 час

Ана Икер

II/2

Среда, 4 час

Ивана Цветић

II/3

Понедељак 2. час

Ана Ристић Вучковић

Српски језик

Среда, 4 час

Снежана Стојановић

Српски језик

Понедељак, 6 час

Ивана Трајковић

Српски језик

Среда, 2. час

Маја Хаџић

Енглески језик

Среда, 3 час

Ненад Кадријевић

Енглески језик

Среда, 4. час

Нина Драгић

Енглески језик

Четвртак, 5 час

Николина Карановић

Француски језик

Уторак, 4 час

Драгана Јовановић

Француски језик

Понедељак, 3 час

Загорка Комарица Савић

математика

Среда, 5 час

Зорица Обућина

математика

Уторак, 6 час

Александра Стевановић

математика

Понедељак, 4 час

Василије Копривица

Географија

Четвртак, 5 час

К. Живановић

географија

Четвртак, 3 час

Живојин Хаџић

историја

Петак, 3 час

Данијела Ђоковић

Историја

Понедељак, 2 час

Десанка Тасић Живковић

биологија

Понедељак, 5 час

Драгана Вучић

биологија

Петак, 2 час

Сања Максимовић

Хемија

Понедељак, 4 час

Светлана Јока

физика

Среда, 3 час

Драгодлав Цојић

физика

Среда, 4 час

Горан Милосављевић

Ликовна култура

Среда, 6 час

     

Миљана Драшковић

Музичка култура

Уторак, 4 час

Владимир Јовановић

ТИО

Петак, 3 час

Славица Митровић

ТИО

Четвртак, 3 час

Владимир Ђорђевић

Физичко васпитање

Петак 3. час

Марко Поповић

Верска настава

Среда 3. час

Неда Димитријевић

Грађанско Васпитање

Уторак, 2 час

 

 

               

      ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ПИНОСАВА

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

ПРЕДМЕТ

ТЕРМИН

1.Марија Марковић

први разред

понедељак, 2. час

2.Ивана Игнески

други разред

уторак, 2. час

3.Биљана Ласковић

трећи разред

четвртак, 3. час

4.Весна Дрезгић

четврти разред

понедељак 3. час

5.Дубравка Пејовић

Српски језик;                   6/4

четвртак, 4. час

6.Ненад Кадријевић

Енглески језик; 5/4

уторак, 3. час

7.Елма Имамовић

Француски језик

среда, 4. час, после подне

8.Тамара Бранкован

Математика

понедељак, 5. час, после подне

9.Десанка Тасић Живковић

Биологија

четвртак, 2. час

10.Рада Барић Ђорђевић

Хемија

понедељак, 3. час

11.Светлана Јока

Физика

уторак, 4. час

12.Данијела Ђоковић

Историја, Свакодневни живот у прошлости

уторак, 4. час

13.Василије Копривица

Географија; 7/4

 

понедељак, 4. час после подне; понедељак, претчас, пре подне

14.Горан Милосављевић

Ликовна култура, Цртање, сликање, вајање

четвртак, 3. час

15.Миљана Драшковић

Музичка култура

понедељак, 3. час, пре подне

16.Маријана Брашњо

Физичка култура,

Изабрани спорт (фудбал, одбојка)

четвртак, 3. час

17.Славица Митровић

Техничко и информатичко образовање, Техника и технологија, Информатика; 8/4

понедељак, 4. час

18.Дарко Крстић

Верска настава

понедељак, 2. час. после подне; понедељак 5. час пре подне

19. Неда Димитријевић

Грађанско васпитање

среда, 3. час пре подне

 

 

 

 

 

 

 

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ЗУЦЕ

 

Пре подне

 

После подне

  Наставник

Дан

 

Час

Дан

Час

Милена Петровић

Уторак

 

4.

Уторак

           4.

Марија Милошевић

Четвртак

 

2.

Четвртак

4.

Љиља Милошевић

Четвртак

 

3.

Четвртак

3.

Љиљана Богуновић

Уторак

 

2.

Уторак

2.

Џелетовић Татјана

Уторак

 

4.

Уторак

3

Ненад Ђорђевић

Петак

 

4.

Петак

4.

Сања Ђокић

Четвртак

 

3.

Четвртак

4.

Драгана Поповић

Понедељак

 

5.

Понедељак

2.

Живојин Хаџић

Четвртак

 

3.

   

Данијела К. Никитовић

Среда

 

7.

      Среда

2.

Гордана Б. Ђурић

Петак

 

3.

Среда

4.

Драгана Вучић

Понедељак

 

4.

Понедељак

2.

Драгослав Цојић

Четвртак

 

4.

Четвртак

2.

Рада Барић

Среда

        

4.

   

Елма Имамовић

Четвртак

 

    7.

 Четвртак

           3.

Петар Кордић

      Понедељак

 

6.

   

Душка Љуштина

Уторак

 

3.

Петак

2.