Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација

Назив такмичења

Ранг такмичења

Датум

Име и презиме ученика/наставника

Пласман; награда; место

 30. фестивал  хумора за  децу - Лазаревац међународни фестивал  20. 09. 2018.  Снежана Стојановић  Гашина диплома за допринос Фестивалу
 V конкурс ''Миријевски Орфеј'' Манифестација ''Момини дани'', Књижевни клуб ''Мала птица'' у Београду (Миријево)  међународна манифестација  18. 10. 2018.

Татјана Теодоровић 82

Катарина Ковачевић 81

Милица Миждало 82
Алексеј Урошевић 82
Никола Мијаиловић 81

Ђорђе Живковић 82
Милица Јурукоски 81

1. награда - проза
песма у Зборнику

2. награда - проза
похвала - поезија
2. награда - поезија
2. награда - проза
3. награда - проза
прича у Зборнику
3. награда - проза
похвала - проза

33. књижевна манифестација ''Дани  дечје  поезије   и  прозе''  Драгинац  међународна манифестација  13. 10. 2018.  Лазар Томовић 62
 Љубомир Живковић 83
 
школа
 2. награда - проза
  похвала - проза
 похвала
 ''Стих за Огија'',
Културни центар Власотинце
 републички конкурс  14. 11. 2018. Вељко Миљковић 83
Љубомир Живковић 83
 школа
 2. награда - проза
 похвала - проза
 похвала
 Кампања ''Стоп  насиљу'', Економска школа Ниш  републички конкурс  30. 11. 2018.

  Љубомир Живковић 83
  Сара  Вићентијевић  83
  Зоја Јовић 83
  Катарина Вуксић 83
  Снежана Стојановић

 1. награда
 3. награда
 похвала
 похвала
 захвалница
 ''Радовићев  венац''
Дечији  центар  Ниш
 републички конкурс  децембар 2018.  
Тара Теодоровић 62
 
Лазар Томовић 62
Михајло  Гавриловић 62
 
Сара  Вићентијевић  83
 
Љубомир Живковић 83

2. награда - проза
 објављена прича
објављена прича
објављене 2 песме
објављене 2 приче
 XVII фестивал поезије за дјецу и младе '' Трагом пјесме Десанке Максимовић''
Источно Сарајево
 

међународни фестивал

 14.12.2018.  

Сара Вићентијевић 83
Тара  Теодоровић 62
Софија  Бабић 52

2. награда
3. награда
3. награда
 Књижевна олимпијада - Српски  језик  школско  такмичење  21.12.2018.  


Андрија Димитријевић 7/1        Анђелија Вранеш 7/1
Милица Радујко 7/4
Наташа Стаменков 7/5
Тамара Борота 7/3

 

2. место, пласм. на опш.т.
3. место, пласм. на општ. т.
3.место, пласм. на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.

      Наталија Ивановић 8/5
Александра Студен 8/3
Наталија Видић 8/3
Јована Јанковић 8/4
Магдалена Димитријевић 8/1  

Дуња Илић 8/1                    
Марта Ралевић 8/2
Стеван Радисављевић  8/4
1. место, пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.

директан пласман на општ.т.
директан пласман на општ. т.
директан пласман на општ. т.
 ''Заувијек ћу бити  дијете'', НВО ''Оаза знања'', Подгорица међународни конкурс  10. јануар 2019.  Сара Вићентијевић 8-3
Тара Теодоровић 6-2
Софија Бабић 5-2
Вера Вукмировић 5-2
Теодора Спасојевић 5-2
Лана Вељковић 5-3
Андреа Павловић 5-3
Снежана Стојановић

3. награда-повеља
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
захвалница за ментора

 ''Смешне  приче и песме''
Дечји културни  центар, Београд
 међународни конкурс  23. јануар 2019.  Сара Вићентијевић 8-3

Теодора Спасојевић 5-2
Софија Бабић 5-2
 1. награда, проза
3. награда, поезија
2. награда, поезија
похвала, проза
 XXII светосавски књижевни конкурс, Народна библ. ''Његош'', Књажевац   међународни конкурс  фебруар 2019.  Ђорђе Јанковић 8-3
 Софија  Бабић 5-2
 1. награда-проза
 2. награда-проза
 XXVII конкурс ''Златна кацига'' Крушевац  

међународни фестивал

 01. април 2019.  Сара Вићентијевић 8-3  3. награда
 Француски језик  школско такмичење  30. јануар 2019.  Дуња Илић 8-1
Наталија Ивановић 8-5
Александра Студен 8-3
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ. т.
 Хемија  школско такмичење  јануар 2019.  Немања Јовановић 7-1
Маријана Ивановић 7-5
Андрија Димитријевић 7-1
Хелена Видић 7-3
Александра Антонић 7-5
Данило Пашић 7-3
Лариса Ђурић 7-3
Марко Илић 7-2
Наталија Ивановић 8-5
Вељко Миљковић 8-3
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ. т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2. место, пласман на општ. т.
3.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ.т.
 Биологија  школско такмичење  14. јануар 2019.  Вучић Наталија  5-2
 
Родић Маша 5-2
Ања  Катић 5-3
Тина Рајковић 5-5
Петар Бјеличић 5-4
Ана Павловић 5-1
Дина Јанковић 5-1
Богдан Златановић 5-1
Нина Живковић 5-2
Петар Рајковић 5-5
Емилија Илић 5-1
Софија Бабић 5-2
Ива  Лалић 5-4
Мила Николић 5-5
Ива  Бајагић 5-1
Елена Богуновић 5-5
Анђелија  Милићев 5-3
Ања  Миленковић 5-4
Страхиња Перњаковић 5-5
Ђорђе  Здравковић 5-2
Виктор  Марковић 6-5
Милица  Кајалић 6-5
Наталија Бешић 6-4
Јасмина Радојичић 6-4
Ђурђе  Цветић 6-4
Марко  Максић 6-2
Урош  Бабић 6-4
Ива  Павловић 6-3
Огњан  Рајић 6-5
Андрија  Димитријевић 7-1
Бјанка  Трифуновић 7-2
Александра Булован 7-2
Марија Стаменовић 7-2
Хелена Видић 7-3
Лариса Ђурић 7-3
Маријана Ивановић 7-5
Андреја Рајковић 7-5
Јелена Марковић 7-5
Наталија Ивановић 8-5
Стеван Радисављевић 8-4
Магдалена Димитријевић 8-1
Милица Иркић 8-1
Дуња Илић 8-1
Теодора Илић 8-1
Александра Студен 8-3
Лазар Рајковић 8-5
Матија Нововић 8-5
Дуња Антонијевић 8-5

 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место
2.место
2.место
3.место
3.место

 Физика  школско  такмичење  28. децембар 2018.  Урош Бабић 6-4
Војин  Гајић 6
Виктор Марковић 6-5
Андрија Димитријевић 7-1
Милица Радујко 7-4
Наталија Ивановић 8-5
Вељко Миљковић 8-3
 2.место, пласман на општ. т.
3. место, пласман на општ.т.
похвала
3. место, пласман на општ.т.
похвала
1.место, пласман на општ.т.
3. место, пласман на општ.т.
 XVIII конкурс ''Љубавна пјесма над пјесмама''
Клуб умјетничких душа, Мркоњић Град
 међународни конкурс  14. фебруар 2019.  Љубомир  Живковић 8-3  1. награда
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Мисао дана

РАСПУСТ

Када школски распуст дођe
бацим бригу на вeсeљe,
па до првог школског звона
бројим данe и нeдeљe.

Волeо бих изнад свeга
да сe школа рeформишe,
обавeза да јe мањe
а распуста много вишe.

Мирослав Кокошар