Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација

Резултати школског такмичења из биологије

 

  1. разред

Милица Кајалић 5-5

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Павле Несторовић  5-2

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Ђурђе Цветић  5-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Ива Павловић  5-3

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марко Максић  5-2

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Виктор Марковић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Урош Бабић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Ана Илић  5-1

3 место на  школском такмичењу

 

Јасмина Радојичић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Михајло Гавриловић  5-2

3. место на  школском такмичењу

 

Емилија Пешић  5-4

3. место на  школском такмичењу

 

Наташа Љубинковић  5-3

3. место на  школском такмичењу

 

Михајло Делић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Огњан Рајић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Сара Илић  5-5

3. место на  школском такмичењу

 

Сара Беговић  5-1

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Андрија Димитријевић  6-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Хелена Видић  6-3

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Игор Главашић  6-1

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Јелена Марковић  6-5

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Андреја Рајковић  6-5

3. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марија Ралевић  6-1

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Антонић  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Бјанка Трифуновић  6-2

3 место на  школском такмичењу

 

Маријана Ивановић  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Илић  6-2

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Манић  6-3

3. место на  школском такмичењу

 

Наташа Стаменков  6-5

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Булован  6-2

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Наталија Ивановић  7-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Марта Ралевић  7-2

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Дуња Илић  7-1

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Александар М.  Радојичић  7-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Стеван Радисављевић 7-4

2. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Магдалена Димитријевић  7-1

3. место на  школском такмичењу

 

Александра Студен  7-3

3. место на  школском такмичењу

 

Ана Ласица  7-1

3 место на  школском такмичењу

 

Дуња Антонијевић  7-5

3. место на  школском такмичењу

 

Лазар Рајковић  7-5

3. место на  школском такмичењу

 

Наталија Видић 7-3

3. место на  школском такмичењу

 

Теодора Илић 7-1

3. место на  школском такмичењу

 

 

Резултати школског такмичења из биологије

  1. разред

Ленка Вучковић Јашин  8-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Сара Родић  8-3

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Никола Мијаиловић  8-1

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Анђела Продановић  8-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Страхиња Богдановић  8-5

1. место на  школском такмичењу

пласман на општинско такмичење

Јелена Ловрић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Давид Радојичић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Илија Марковић  8-5

2 место на  школском такмичењу

 

Александра Савић  8-5

2. место на  школском такмичењу

 

Катарина Вучић  8-1

2. место на  школском такмичењу

 

Михајло Стошић  8-4

2. место на  школском такмичењу

 

Александар Николић  8-2

3. место на  школском такмичењу

 

Јелена Милошевић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Немања Савић 8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Алекса Пантић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Алексеј Урошевић  8-2

3. место на  школском такмичењу

 

Тамара Станчић  8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Милица Станојевић 8-5

3. место на  школском такмичењу

 

Андрија Ристић  8-4

3. место на  школском такмичењу

 

Мисао дана

„Из молитвeника свога покидала сам била свe листовe.
Потпуно бeз ближњих сам сe потуцала стазом лутања.
Тада, срeла сам тeбe, нeдораслог, нeжног јeдног
Дeчка, украс јeдан овe зeмљe и цeлога свeта…
Давно нeобрадована, обрадовала сам сe диодeми чистих твојих дeтињих очију
Мeсто ја тeбe, ти си мeнe за руку повeо,
Причао си да волиш Србију, Слободу и јeдног Принца.
И с тобом зајeдно сам волeла Србију, Слободу и јeдног Принца.”

(Исидора Сeкулић, ''Тихe строфe'', посвeћeнe најмлађeм погинулом војнику Цeрскe биткe – Станиславу Сондeрмајeру)