Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација

vuk blog

У  среду, 26. фебруара  одржано  је  школско  такмичење  из  Српског  језика и књижевности  (граматика, правопис и историја језика). Свим  пласираним  ученицима и њиховим  предметним   наставницама желимо много среће и успеха у даљем току  такмичења!
Следи  списак ученика који су освојили  пласмане  на  општинско  такмичење.
          Руководилац СВ наставника Српског  језика  и  књижевности
                          Снежана  Стојановић

редни  број

ИМЕ  И  ПРЕЗИМЕ

место - пласман

предметна наставница

1.

Ива Гавриловић 5-4          

2. место, пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

2.

Анђела  Гавриловић 5-1   

3. место, пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

3.

Ђурђија Стeванковић 5-2 

пласман на општинско т.

Јована  Урошевић

4.

Лeнка Кнeжeвић  5-3         

пласман на општинско т.

Дубравка  Пејовић

5.

Сара Радисављeвић 5-4     

пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

6.

Огњен  Трбовић  6-2            

пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

7.

Наталија  Вучић  6-2            

пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

8.

Ива Лалић 6-4                         

пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

9.

Ања Милeнковић  6-4           

пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

10.

Вера  Вукмировић  6-2          

пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

11.

Ања  Катић  6-3   

директан пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

12.

Маша  Родић 6-2 

директан пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

13.

Петар Рајковић 6-5

директан пласман на општинско т.

Татјана Џелетовић

14.

Нeла Рашковић7-3                 

пласман на општинско т.

Дубравка  Пејовић

15.

Наталија Бeшић 7-4                  

пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

16.

Јасмина Радојичић 7-4             

пласман на општинско т.

Ана  Ристић  Вучковић

17.

Невена  Поповић 7-2                 

пласман на општинско т.

Снежана  Стојановић

18.

Михајло Делић 7-5                      

пласман на општинско т.

Татјана Џелетовић

19.

Тeодора Илић 8-2                    

пласман на општинско т. 

Јована  Урошевић

20.

Маријана Ивановић 8-5          

пласман на општинско т. 

Татјана Џелетовић

21.

Хeлeна Видић   8-3                  

пласман на општинско т. 

Јована  Урошевић

22.

Теодора  Манић  8-3                  

пласман на општинско т. 

Јована  Урошевић

23.

Нeмања  Јовановић 8-1             

пласман на општинско т. 

Дубравка  Пејовић

24.

Мира  Вукмировић  8-1 

директан пласман на општинско т.

Дубравка  Пејовић

25.

Андрија  Димитријевић 8-1 

директан пласман на градско т.

Дубравка  Пејовић

Има нас и на Фејсу

Facebook

ЛОГО ШКОЛЕ

logo skole

Мисао дана

Mens sana in corpore sano
У здравом телу здрав дух.

 




 

 

 

 

 

 

ПРИЗНАЊА

 

 

beočug

etw school highlights

aces logo