Медијатека
  • Регистрација

 

УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ ЈЕ ИЗВРШИО АНКЕТИРАЊЕ УЧЕНИКА  ЗА ИЗБОР НАЈНАСТАВНИКА. . ГЛАСАЛО ЈЕ 223 УЧЕНИКА ОД 5-8 РАЗРЕДА У  БЕЛОМ ПОТОКУ, ПИНОСАВИ И ЗУЦУ. НАГРАЂЕНИМ НАСТАВНИЦИМА СУ НАГРАДЕ УРУЧЕНЕ НЕ СВЕТОСАВСКОЈ ПРИРЕДБИ.

Обележавање Школске славе Свети Сава за ученике и наставнике у издвојеном одељењу у Пиносави почело је литургијом коју је у Цркви Светог Марка служио свештеник Владимир Цупаћ. Након литургије уследило је причешће, а затим су ученици даривани слаткишима и књигама пригодног сарджаја.

У уторак 30. децембра   у  10:00 часова  у  амфитеатру  ОШ „Васа  Чарапић" одржан је Божићно-Новогодишњи  концерт . У првом делу конц ерта  публика је имала  прилике  да ужива у класичној инструменталној музици коју  су  извели  наши  ученици на клавиру, виолини, виолончелу и кларинету.

 

ученик

 

конкурс, такмичење

пласман

Марија Маринковић 62

 

Међународни фестивал хумора, Лазаревац

 

  1. награда

Ана Мијаиловић 81

  1. награда

Николина Чарапић бивше 83

2. награда

Ксенија Станковић 62

3.награда

Александра Будровац 71

Пријем у Палати фердерације

Најбољи песник Вождовца и Београда

Тамара Ђорђевић 71

„ 100 талената града Београда “, републички песнички конкурс

Награда: објављена песма у књизи (избор у 100)

Ана Мијаиловић 81

Исидора Поповић бивше 81

Маријана Брозичевић бувше 83

Милица Бицић бивше 83

Тамара Станковић бивше 82

Међународни фестивал

„Дани дечијег стваралаштва“

Драгинац

  1. награда – проза

Лазар Стојић  82

2.награда - поезија

Ана Мијаиловић 81

похвала – поезија

Марија Маринковић 62

похвала - проза

Ненад Николић 51

похвала - проза

Милица Голубовић 74

„Шумски вишебој“ у организацији

Србијашуме

  1. место

Немања Милуновић 74

Миљана Делић 74

Никола Делић 74

Катарина Ковачевић

Општинско такмичење ватрогасаца

3. место

Дуња Крстић

Николина Митровић

Ана Гавриловић

Јована Грбић 23

Октобарски ликовни конкурс у организацији

„Пријатеља деце Вождовца“

3.награда

Дуња Илић 21

Вељко Милић 22

Јована Поткоњак 21

Ања Калајџић 52

Недовршена прича – литерарни општински конкурс

Објављена прича / пласман међу 10 најбољих

Милутин Стојић 61

Међународни конкурс за најуспелију причу „Голубић“, Сомбор

гран при „Голубић“

апсолутни победник

Марија Маринковић 62

  1. награда

Маша Рудовић 21

Општ. такмичење у шаху

  1. место

Ана Мијаиловић 81

Међународни фестивал „11. дани поезије за децу“

Источно Сарајево

похвале

и

захвалница за  школу

за масовност учесника

Ива Калајџић 72

Александра Будровац 71

Тамара Ђорђевић 71

Филип Шиљаковић 43

Владимир Цветић 43

Марко Стошић 43

Јелена Ловрић 33

Михајло Стошић 33

Невена Николић 51

Школско такмичење рецитатора

1.место

Владмир Цветић 43

Дуња Антонијевић   24

3.место

Александра Савић 34

Давид Јовановић 22

2.место

Милица Здравковић  42

Мирјана Гавриловић 14

  1. место

Одељенска заједница 42

Најраспеванија ОЗ

школско такмичење

1.место

Одељенска заједница 41

2.место

Одељенска заједница 43

3.место

Одељенска заједница 42

Најраспеванија ОЗ

општинско такмичење

3.место

Вељко Ђорђевић 41

Међународно такмичење у каратеу

4.место

Сава Ђорђевић  32

Међународно такмичење у каратеу ( Бугарска)

3.место

Вања Стевановић  44

„Дечија недеља“

Похвала за цртање и колаже на дрвеној подлози

Вања Стевановић  44

 

Интернационални куп

„Дуго село 2012.''

Загреб

Карате

 

3.место и бронзана медаља

Вања Стевановић  44

Интернационални турнир

„КОБРА КУП – 2012“

Београд

1.место и златна медаља

Вања Стевановић  44

Интернационални карате kyokushinkai турнир

Софија, Бугарска

2012.

1.место и златна медаља- репрезентација Србије

Мина Стевановић  15

Интернационални карате kyokushinkai турнир

Софија, Бугарска

2012.

1.место и златна медаља- репрезентација Србије

Одељенска заједница 41

„Велики час цртања“

Дечија недеља

3.место

Одељенска заједница 42

Јована Пеjић 62

Републички светосавски литерарни конкурс – Библиотека „Његош“

Књажевац

Похвала

Ана Мијаиловић  81

Међународни светосавски литерарни конкурс Друштва „Свети Сава“

  1. награда

Анастасија Стојаковић  22

Интернационални куп „ДУГО СЕЛО 2012“

Загреб

карате

Бронзана медаља за изузетну борбеност 2003/2004.

Анастасија Стојаковић  22

Интернационални турнир

„КОБРА КУП – 2012“

Београд

Златна медаља у категоријама пионирке 2003/2004. годиште

Ксенија Филипов  72

Међународни литерарни конкурс Дани „Гордане Брајовић“

2.награда

Марко Стошић  43

Међународни литерарни конкурс Дани „Гордане Брајовић“

2.награда

 

Александра Будровац 71

 

На републичком песничком конкурсу „Мика Антић“ у Бачкој Паланци

„Најбоља љубавна песма“

 

Тамара Ђорђевић  71

 

„Најбоља љубавна песма“

Јована Пејић 62

Интернационално такмичење – музичка школа „Даворин Јанко“ категорија – А, флаута

3.награда

Ксенија Марчетић  72

Фестивал поезије основних школа „Мали победник“

пласман у финале

Ива Калајџић  72

пласман у финале

Ана Мијаиловић 81

пласман у финале

Марко Стошић  43

Фестивал поезије основних школа „Мали победник“

Награде за написане и објављене песме

Владимир Цветић  43

Катарина Новаковић  83

Књижевна олимпијада

општинско такмичење

09.02.2013.

3.место и пласман на град

Кристина Матијевић  74

3.место и пласман на град

Милица Голубовић  74

3.место и пласман на град

Милица Голубовић  74

Књижевна олимпијада

градско такмичење

16.03.2013.

2.место и пласман на републичко такмичење

 

Ива Калајџић  72

Фестивал поезије београдских основних школа „Мали победник“

2.награда

Јована Пејић  6-2

9. међународни Васкршњи дечји сабор

Бања Врујци

-литерарни радови-

Похвала и пласман у финале

Ана Мијаиловић  8-1

Похвала и пласман у финале

Вања Стевановић  44

Међународно такмичење

„IKA KUBOTA KUP 2013.“

Београд

1.место и златна медаља у категорији пионирки 2000/2002

Мина Стевановић  15

1.место и златна медаља у категорији пионирки 2000/2002

Aна Радовановић  2-2

Дечија карикатура

„Мали Пјер“

награда за рад

Владимир Цветић  4-3

Међународни литерарни конкурс

Сомбор

3.место

Андрија Стефановић

Међународни литерарни конкурс

„Јанош Сивери“

3.место

Марија Мацановић  2-3

Конкурс

„Испричај своју причу“

награда

Наталија Вујисић  2-3

Милица Пауновић  2-3

Матеја Радојичић  2-3

Мађународни ликовни конкурс

„Комадић завичаја“

похвала

Михајло Стошић  3-3

Ликовни конкурс

„Света Русија – мајка Србија“

похвала

Маша Рудовић  2-1

Републичко такмичење

шах

2.место

Наталија Ивановић 2-4

Шумице

Награда за осликано ускршње јаје

Драго Мацановић  4-3

Тамара ђорђевић  7-1

Финалисти међународног Невеновог фестивала дечјег стваралаштва

Марија Маринковић  6-2

Тамара ђорђевић  7-1

Републички конкурс

Друштва за борбу против рака

2.место

Ана Мијаиловић 8-1

7. „Шантићеви дани“

1. награда

Милутин Стојић  6-1

Специјална награда

Ивана Павловић  2-1

Општински конкурс  „Недеља здравља уста и зуба“

Тема: „Здрави зуби за здрав живот“

Лик. и лит.

Дуња Илић  2-1

Лик.

Немања Станимировић  2-1

Лит.

Теодора Илић  2-1

Лит.

Вељко Милић 2-2

Лик.

Ана Радовановић  2-2

Лик. и лит.

Емилија Станић  3-4

Лик.

Нина Милуновић  2-4

Лик.

Тања Милошевић  7-1

пројекат у Регионалном центру  за таленте

-српски језик-

Пласман на град

Тијана Јовановић 7-1

3.место на граду и пласман на републичко

Димитрије Крстић  6-2

Градско такмичење у Регионалном центру за таленте

-математика-

1.место

Ненад Николић  6-1

3.место

Вељко Ђорђевић 4-1

Отворено првенство

„Иka Serbia Open“ 2013.

Ресник

1.место

17.карате турнир у организацији Карате савеза Србије „Фудокан“

1.место на екипном нивоу

17.карате турнир у организацији Карате савеза Србије „Фудокан“

2.место на појединачном нивоу

ВАЊА АРСИЋ  4-2

Школско такмичење

Мајски песнички сусрети

( млађи ученици)

  1. место

Вања Стевановић  4-4

2.место

Матеја Радојичић  2-3

Ана Радовановић  2-2

3.место

Лазар Рајковић 2-4

Владимир Цветић 4-3

ЛАЗАР СТОЈИЋ  8-2

Школско такмичење

Мајски песнички сусрети

( старији ученици)

1.место

Ива калајџић  7-2

Тијана Антић  5-5

2.место

Марија Јелача 5-2

Тамара Ђорђевић  7-1

3.место

Александра Будровац  7-1

Ана Мијаиловић  8-1

Ксенија Марчетић 7-2

Александра Будровац 7-1

Фестивал „Машта и снови“

Сремска Митровица

републички конкурс

похвала

Ана Мијаиловић 8-1

Објављена песма и захвалница

Ксенија Марчетић  7-2

Објављена песма и захвалница

Марија Маринковић 6-2

Међународни Невенов фестивал деце песника

Савино Село

3.награда за причу

Тамара Ђорђевић 7-1

Награда за најдуховнију песму фестивала

Марија Јелача 5-2

Смотра ћириличке писмености

Тител

републички конкурс

Најбољи писмени задатак

(свеукупни победник)

Миљана Делић  7-4

3.награда

калиграфија

Илија Маринковић 6-4

чекају се резултати

Лазар Стојић  8-2

чекају се резултати

Ксенија Марчетић  7-2

Вуково звоно

Лозница

Републички конкурс

главна награда за поетски циклус

Ана Мијаиловић  8-1

Светосавље и наше доба

Нови Сад

републички конкурс

похвала

Ана Мијаиловић  8-1

Републички фестивал

„Деца међу нарцисима“

Чајетина

награда

 

 

„АНЂЕЛИ  2012. ГОДИНЕ“

 

Име и презиме ученика

предмет

Име и презиме наставника

Димитрије Крстић

математика

Загорка Савић Комарица

Стефан Калем

математика

Гордана Бојовић Ђурић

Лазар Стојић

српски језик

Добрица Ковачевић

Јована Николић

српски језик

Татјана Сич

Светлана Ђурић

српски језик

Татјана Сич

Марија Николић

биологија

Десанка Тасић Живковић

Сандра Јовановић

биологија

Десанка Тасић Живковић

Данка Лазић

биологија

Драгана Вучић

Нина Јовичић

биологија

Десанка Тасић Живковић

Тамара Станковић

историја

Живојин Хаџић

Ксенија Станковић

калиграфија

Снежана Стојановић

Ана Радовановић

ликовно

Весна Величковић

Маријана Брозичевић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Катарина Конатар

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Јована Вићентијевић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Ана Мијаиловић

литерарно стваралаштво

Добрица Ковачевић

Стефан Грбић

литерарно стваралаштво

Добрица Ковачевић

Ива Калајџић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Александра Будровац

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Николина Чарапић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Никола Бошковић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Тамара Ђорђевић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Милица Бицић

литерарно стваралаштво

Снежана Стојановић

Филип Поткоњак

уметност

Ивана Игнески

Владимир Цветић

уметност

Сузана Јанковић

Марко Стошић

уметност

Сузана Јанковић

Анастасија Николић

уметност

Сузана Јанковић

Андреја Бошковић

кошарка

Вукашин Лазић

Маша Рудовић

шах

Мирјана Неоричић

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ШКОЛСКИХ ТАКМИЧЕЊА

2012/2013. ГОДИНА

 

ФИЗИКА

Миљана Курћубић 6-1

1.место

пласман на општинско

Аница Гиљен 6-2

2.место

пласман на општинско

Димитрије Крстић 6-2

3.место

пласман на општинско

Теодора Достанић 6-1

3.место

пласман на општинско

Никола Делић 7-4

1.место

пласман на општинско

Бојан Караџа 7-1

2.место

пласман на општинско

Ива Калајџић 7-2

3.место

пласман на општинско

МАТЕМАТИКА – МЛАЂИ РАЗРЕДИ

Лука Марјан 3-2

1.место

пласман на општинско

Алекса Кузмановић  3-1

2.место

пласман на општинско

Немања Савић  3-4

3.место

пласман на општинско

Драго Мацановић  4-3

1.место

пласман на општинско

Јелисавета Комарица 4-2

2.место

пласман на општинско

Анастасија Николић 4-3

2.место

пласман на општинско

Милан Мутавџић 4-1

3.место

пласман на општинско

Вук Шаре 4-1

3.место

пласман на општинско

Вања Стевановић  4-4

3.место

пласман на општинско

Катарина Дамњановић  4-1

3.место

пласман на општинско

Марко Пешић  4-4

3.место

пласман на општинско

Никола Лошић 4-2

3.место

пласман на општинско

 

МАТЕМАТИКА – СТАРИЈИ РАЗРЕДИ

 

Милица Гроздановић 5-1

  1. место ( 85 бодова)

пласман на општинско

Миљана Цветковић  5-1

  1. место ( 67 бодова)

пласман на општинско

Анастасија Николић  5-5

  1. место ( 58 бодова)

пласман на општинско

Ненад Николић  6-1

  1. место (91 бод)

пласман на општинско

Миљана Курћубић  6-1

  1. место ( 66 бодова)

пласман на општинско

Аница Гиљен  6-2

  1. место (63 бода)

пласман на општинско

Михајло Гашић 6-4

( 51 бод)

пласман на општинско

Тања Милошевић 7-1

  1. место (52 бода)

пласман на општинско

Ива Калајџић  7-2

  1. место (48 бодова)

пласман на општинско

Марија Николић  8-3

  1. место (60 бодова)

пласман на општинско

Лазар Стојић 8-2

  1. место (52 бода)

пласман на општинско

 

БИОЛОГИЈА

 

Анастасија Николић 5-5

1.место (99 бодова)

пласман на општинско

М илица Гроздановић 5-1

1.место (93 бода)

пласман на општинско

Стефан Остојић 5-3

1.место (92 бода)

пласман на општинско

Биљана Петковић 5-4

2.место (89 бодова)

пласман на општинско

Тијана Антић 5-5

2.место (89 бодова)

пласман на општинско

Филип Јевтић 5-4

2.место (88 бодова)

 

Нина Гавриловић 5-4

2.место (88 бодова)

 

Ана Марија Милаћевић 5-3

2.место (88 бодова)

 

Марко Остојић 5-3

2.место (85 бодова)

 

Сара Јањић 5-3

2.место (83 бода)

 

Јована Маринковић 5-4

2.место (81 бод)

 

Марина Новаковић 5-5

3.место (80 бодова)

 

Виолета Дамњановић 5-5

3.место (79 бодова)

 

Миљана Цветковић 5-1

3.место (78 бодова)

 

Милица Пантић  5-5

3.место (78 бодова)

 

Анђела Цвијановић 5-2

3.место (76 бодова)

 

Алекса Илић 5-4

3.место (73 бода)

 

Магдалена Нешић 5-5

3.место (73 бода)

 

Милутин Стојић 6-1

3.место (80 бодова)

пласман на општинско

Миљана Курћубић 6-1

3.место (74 бода)

пласман на општинско

Јана Кривошић 6-2

3.место (74 бода)

пласман на општинско

Димитрије Кестић 6-2

3.место (74 бода)

пласман на општинско

Јана Вучковић Јашин 6-1

3.место (71 бод)

 

Кристина Ристивојевић 7-1

1.место (93 бода)

пласман на општинско

Кристина Матијевић 7-4

1.место (93 бода)

пласман на општинско

Милица Голубовић 7-4

2.место (89 бодова)

пласман на општинско

Милица Маринковић 7-1

2.место (87 бодова)

пласман на општинско

Милош Цветковић 7-1

2.место (86 бодова)

 

Никола Делић 7-4

2.место (84 бода)

 

Ксенија Филипов 7-2

3.место (78 бодова)

 

Милица Мишковић 7-2

3.место (75 бодова)

 

Бојан Караџа 7-1

3.место (73 бода)

 

Миљана Делић 7-4

3.место (72 бода)

 

Сандра Јовановић 8-3

1.место (95 бодова)

пласман на општинско

Марија Николић 8-3

1.место (95 бодова)

пласман на општинско

Јана Јовановић 8-2

1.место (95 бодова)

пласман на општинско

Анђела Плавшић 8-2

2.место (87 бодова)

пласман на општинско

Маја Трбовић 8-2

2.место (83 бода)

 

Нина Јовичић 8-3

2.место (82 бода)

 

Марија Вукадиновић 8-3

2.место (82 бода)

 

Алекса Трбовић 8-2

2.место (81 бод)

 

Јован Кнежевић 8-2

3.место (76 бодова)

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

Лазар Илић  8-3

1.место ( 33 бода)

пласман на општинско

Алекса Трбовић  8-2

2.место (29 бодова)

пласман на општинско

Анђела Миловановић 8-4

2.место (29 бодова)

пласман на општинско

Александра Павловић 8-1

3.место (28 бодова)

пласман на општинско

Нина Јовичић  8-3

3.место (28 бодова)

пласман на општинско

Анђела Плавшић 8-2

(27 бодова)

пласман на општинско

Маја Личина 8-2

(25 бодова)

пласман на општинско

Лазар Стојић 8-2

(20 бодова)

пласман на општинско

Теодора Токовић 8-3

(19 бодова)

-

Маја Трбовић 8-2

(15 бодова)

-

Данка Лазић 8-4

(9 бодова)

-

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

Милица Гроздановић 5-1

1.место (16 бодова)

пласман на општинско

Анастасија Николић 5-5

2.место (14 бодова)

пласман на општинско

Нина Гавриловић 5-4

3.место (13 бодова)

пласман на општинско

Миљана Цветковић 5-1

3.место (13 бодова)

пласман на општинско

Ана Марија Милаћевић 5-3

(12 бодова)

пласман на општинско

Миљана Курћубић 6-1

3.место (13 бодова)

пласман на општинско

Димитрије Крстић 6-2

3.место (13 бодова)

пласман на општинско

Анђела Станимировић 6-1

(11 бодова)

пласман на општинско

Марта Хинић 6-2

(10 бодова)

пласман на општинско

Тијана Јовановић 7-1

2.место (15 бодова)

пласман на општинско

Милош Цветковић 7-1

3.место (14 бодова)

пласман на општинско

Миљана Делић 7-4

3.место (14 бодова)

пласман на општинско

Тања Милошевић 7-1

3.место (14 бодова)

пласман на општинско

Марија Николић 8-3

1.место (16 бодова)

пласман на општинско

Сандра Јовановић 8-3

1.место (16 бодова)

пласман на општинско

Нина Јовичић 8-3

2.место (15 бодова)

пласман на општинско

Анђела Плавшић 8-2

3.место ( 12 бодова)

пласман на општинско

 

ГЕОГРАФИЈА

 

Тијана Јовановић 7-1

1.место (35 бодова)

пласман на општинско

Никола Делић 7-4

2.место (29,5 бодова)

пласман на општинско

Немања Остојић 7-1

2.место (28 бодова)

пласман на општинско

Никола Рајковић 7-4

2.место (21,5 бод)

пласман на општинско

Кристина Матијевић 7-4

3.место (18 бодова)

-

Бојан Караџа  7-1

3.место (15 бодова)

-

Милош Цветковић 7-1

(11,5 бодова)

-

Лазар Стојић 8-2

1.место (37,5 бодова)

пласман на општинско

Ивана Ђорђев   8-1

2.место (26,5 бодова)

пласман на општинско

Александра Стојковић  8-1

3.место (19,5 бодова)

пласман на општинско

Огњен Јанковић  8-2

2.место (20,5 бодова)

пласман на општинско

 

ХЕМИЈА

 

Никола Ковљењић  7-4

1.место (92 бода)

пласман на општинско

Милица Голубовић 7-4

2.место (87 бодова)

пласман на општинско

Марија Стринека  7-2

2.место (85 бодова)

пласман на општинско

Исидора Васовић  7-2

2.место (82 бода)

пласман на општинско

Тијана Јовановић 7-1

3.место (81 бод)

пласман на општинско

Милица Маринковић 7-1

3.место (81 бод)

пласман на општинско

Тања Милошевић 7-1

3.место (81 бод)

пласман на општинско

Милица Видић  7-2

3.место (76 бодова)

пласман на општинско

Марија Николић  8-3

1.место (100 бодова)

пласман на општинско

Сандра Јовановић  8-3

2.место (73 бода)

пласман на општинско

Марија Вукадиновић 8-3

3.место (65 бодова)

пласман на општинско

 

ИСТОРИЈА

 

Филип Јевтић  5-4

1.место (52 бода)

пласман на општинско

Сара Јањић  5-3

2.место (48 бодова)

пласман на општинско

Биљана Петковић 5-4

3.место (44 бода)

пласман на општинско

Анастасија Стринека 5-4

3.место (44 бода)

пласман на општинско

Ксенија Станковић 6-2

1.место (35 бодова)

пласман на општинско

Ненад Николић 6-1

2.место (29 бодова)

пласман на општинско

Михајло Гашић 6-4

3.место (25 бодова)

пласман на општинско

Миљана Курћубић  6-1

3.место (25 бодова)

пласман на општинско

Тања Милошевић  7-1

1.место (43 бода)

пласман на општинско

Марко Џодан 7-1

1.место (43 бода)

пласман на општинско

Немања Остојић  7-1

2.место  (40 бодова)

пласман на општинско

Никола Делић 7-4

3.место (36 бодова)

пласман на општинско

Страхиња Цојић  8-4

1.место (28 бодова)

пласман на општинско

Огњен Јанковић  8-2

2.место (20 бодова)

пласман на општинско

Александра Павловић 8-1

3.место (16 бодова)

пласман на општинско

Јован Кнежевић 8-2

3.место (16 бодова)

пласман на општинско

 

„ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

 

Нина Вуловић  5-3

1.место (84 бода)

пласман на општинско

Биљана Петковић  5-4

2.место (79 бодова)

пласман на општинско

Каролина Ђурић 5-3

3.место (77 бодова)

-

Матија Гладовић 5-1

1.место (71 бод)

пласман на општинско

Лазар Здравковић 5-4

2.место (66 бодова)

пласман на општинско

Алекса Видић  5-1

3.место (65 бодова)

-

Виолета Маринковић 8-4

1.место (81 бод)

пласман на општинско

Марија Јанковић  6-3

2.место (53 бода)

пласман на општинско

Милица Маринковић  6-3

3.место (48 бодова)

-

Филип Токовић 6-3

1.место (81 бод)

пласман на општинско

Душан Марковић  8-2

2.место (71 бод)

пласман на општинско

Велимир Михаиловић 6-3

3.место (57 бодова)

-

 

ШАХ

 

Никола Рајковић  7-4

1.место

пласман на општинско

Немања Галић  5-3

2.место

пласман на општинско

Чедомир Антонијевић  5-5

3.место

пласман на општинско

Филип Златичанин  3-1

1.место

пласман на општинско

Андреја Илић  3-3

2.место

пласман на општинско

Лазарос Критикос  3-2

3.место

пласман на општинско

Марија Николић  8-3

1.место

пласман на општинско

Маша Рудовић  2-1

2.место

пласман на општинско

Зоја Јовић  2-1

3.место

пласман на општинско

 

ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА - РЕЗУЛТАТИ

ПРВИ  РАЗРЕД

  1. Матија Башанеже 1-1                  З, Г
  2. Јелена Рајковић 1-1                     З, Г
  3. Теодора Манић 1-3                     З, П
  4. Лариса Ђурић 1-3                       З, П
  5. Владислав Стаменковић 1-4      З, П
  6. Мина Пауновић 1-4                    З, П
  7. Николина Антић 1-5                  З, П
  8. Невена Илић 1-5                         З, П, Г

ДРУГИ  РАЗРЕД

  1. 1. Јована Поткоњак 2-1                  З, П
  2. 2. Магдалена Димитријевић 2-1    З, П, Г
  3. 3. Лука Чолић 2-2                            З, П, Г
  4. Ана Радовановић 2-2                  З, П
  5. 5. Марија Мацановић 2-3               З, П, Г
  6. 6. Јована Јанковић 2-3                    З, П, Г
  7. 7. Нина Милуновић 2-4                 З, П, Г
  8. 8. Мина Којић 2-4                           З, П, Г

 

ТРЕЋИ  РАЗРЕД

  1. 1. Катарина Ковачевић 3-1                        З, П, Г
  2. 2. Татјана Теодоровић 3-1                        З, П, Г
  3. 3. Никола Мијаиловић 3-2                         З, П, Г
  4. Александар Николић 3-2                           З, П
  5. Ања Илић 3-3                                           З, П
  6. 6. Давид Радојичић 3-3                             З
  7. 7. Алекса Пантић 3-4                                З, П, Г
  8. 8. Александра Савић 3-4                           З, П, Г

 

ЧЕТВРТИ  РАЗРЕД

  1. 1. Анђела Димитријевић 4-1          З, П, Г
  2. 2. Ана Марија Росић 4-1                З, П, Г
  3. Анђела Ђукић 4-2                        З, П
  4. Вељко Величковић 4-2                 З, П
  5. 5. Анастасија Николић 4-3             З
  6. Давид Пауновић 4-3                      З, П
  7. Вања Стевановић 4-4                   З, П
  8. 8. Јована Арсеновић 4-4               З, Г

ПЕТИ РАЗРЕД

  1. Тијана Антић 5-5                    З, П
  2. 2. Анастасија Николић 5-5      З

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

  1. 1. Димитрије Крстић 6-2          З, П, Г
  2. 2. Велимир Михаиловић 6-3     З
  3. 3. Михајло Гашић 6-4               З
  4. 4. Вељко Ђорђевић 6-4           З, Г

 

СЕДМИ РАЗРЕД

  1. 1. Миљана Делић 7-4                З, П, Г
  2. 2. Ана Илић 7-4                         З, П, Г

 

ОСМИ РАЗРЕД

  1. 1. Ивана Антонијевић 8-4         З, П, Г
  2. 2. Анђела Миловановић  8-4    З, П, Г

 

 

РЕЗУЛТАТИ  СА  ОПШТИНСКИХ  ТАКМИЧЕЊА

2012/2013.ГОДИНА

 

„СРЕБРНА СИРЕНА“  МУЗИЧКА КУЛТУРА

Марија Радојичић  8-4

1.награда

пласман на град

Ђурђина Алимпић  5-1

2.награда

-

Ана Илић  7-4

2.награда

-

Дуња Крстић  3-1

2.награда

-

Милица Гарић  4-2

3.награда

-

Сара Милићев 4-2

3.награда

-

Кристина Јовановић  4-1

3.награда

-

Милица Mаринковић  7-1

2.награда

-

Биљана Ђокић  5-3

3.награда

-

 

СРПСКИ  ЈЕЗИК

 

Милица Гроздановић  5-1

1.место

пласман на град

Миљана Цветковић  5-1

2.место

пласман на град

Нина Гавриловић  5-4

2.место

пласман на град

Анастасија Николић  5-5

2.место

пласман на град

Димитрије Крстић  6-2

2.место

пласман на град

Нина Јовичић  8-3

3.место

пласман на град

Лазар Стојић  8-2

директан пласман на град

 

МАТЕМАТИКА

 

Драго Мацановић  43

3. место

пласман на град

Лука Маријан 3-2

1.место

-

Јелена Ловрић  3-3

3.место

-

 

ТИО

 

Милан Јанићијевић  6-2

3. место

-

Марија Маринковић  6-2

3. место

-

 

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК

 

Лазар Илић  8-3

2. место

-

 

БИОЛОГИЈА

 

Ана Марија Милаћевић5-3

2. место

пласман на град

Анастасија Николоић 5-5

2. место

пласман на град

Биљана Петковић  5-4

2. место

пласман на град

Филип Јевтић  5-4

2. место

пласман на град

Јована Маринковић 5-4

2. место

пласман на град

Стефан Остојић  5-3

3. место

-

Јана Јашин Вучковић 6-1

1.место

пласман на град

Милутин Стојић  6-1

2. место

пласман на град

Алекса Вукадиновић  6-3

2. место

пласман на град

Димитрије Крстић 6-2

2. место

пласман на град

Миљана Курћубић 6-1

2. место

пласман на град

Марија Маринковић 6-2

2. место

пласман на град

Јана Кривошић  6-2

3. место

-

Ана Драговић  6-2

3. место

-

Ксенија Филипов 7-2

1.место

пласман на град

Милица Голубовић  7-4

2. место

пласман на град

Никола Делић 7-4

2. место

-

Кристина Матијевић  7-4

3. место

-

Марија Николић 8-3

2. место

пласман на град

Нина Јовичић 8-3

2. место

пласман на град

Марија Вукадиновић 8-3

3. место

-

Маја Трбовић  8-2

3. место

-

 

ГЕОГРАФИЈА

 

Лазар Стојић  8-2

82 бода

пласман на град

Огњен Јанковић  8-2

70 бодова

похвала, 3. место

 

ФИЗИКА

 

Димитрије Крстић  6-2

похвала

пласман на град

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКИХ ТАКМИЧЕЊА

2012/2013.ГОДИНА

 

 

ФИЗИКА

 

Димитрије Крстић  6-2

Градско такмичење одржано 16.03.2013.

похвала

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

Марија Радојичић  8-4

„Златна сирена“

25.03.2013.

2. награда

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

Милица Гроздановић  5-1

1.место

 

Нина Гавриловић  5-4

3.место

 

 

БИОЛОГИЈА

 

Ана Марија Милаћевић5-3

1.место

 

Анастасија Николић  5-5

2.место

 

Биљана Петковић 5-4

2.место

 

Филип Јевтић  5-4

2.место

 

Јована Маринковић 5-4

2.место

 

Јана Јашин Вучковић 6-1

1.место

 

Милутин Стојић 6-1

2.место

 

Алекса Вукадиновић 6-3

2.место

 

Димитрије Крстић 6-2

2.место

 

Миљана Курћубић  6-1

2.место

 

Ксенија Филипов  7-2

2.место

 

Милица Голубовић  7-4

3.место

 

Никола Делић  7-4

3.место

 

Марија Николић  8-3

2.место

 

 

ГЕОГРАФИЈА

 

Лазар Стојић  8-2

3. место

 

Прослава Светог Саве почела је Светом Литургијом у храму Свете Марије Магдалине у Белом Потоку. Литургију је служио надлежни парохијски свештеник Владимир Вићентијевић.

Већ 21 годину, традиционално, 27. јануара  окупљамо се у Основној школи  „Васа Чарапић“, у матичној згради, да прославимо школску славу - Дан Светог Саве. За овогодишњу прославу Савиндана  програм су осмислиле учитељица Весна  Величковић / млађи разреди/ и наставница Снежана Стојановић /старији разреди/,и реализовале  уз  помоћ наставнице Миљане Драшковић /велики хор/, наставника Горана Милосављевића / сценографија/, и наставника Ане Вучковић Ристић и Мирослава Миленковића /техничка подршка/.

Дана 27. јануара 2014. године у Основној школи „Васа Чарапић“, у издвојеним одељењима у Зуцу одржана је приредба поводом прославе школске славе, Светог Саве.

Традиционално и ове године су домаћин школске славе Зоран Димитријевић и представници Светосавског одбора Живорад Илић и Ранко Илић почастили ученике наше школе поводом Дана Светог Саве.

27. децембра у амфитеатру школе са почетком у 10 часова одржан је традиционални „НОВОГОДИШЊИ КОНЦЕРТ“ у организацији наставника музичке културе  проф. Миљане Драшковић, проф. Татјане Поповић као и проф. клавира  Марије  Симић која води Школу клавира и виолине у нашој школи.

Jeanne Perrett, ауторка Macmillan-ovih уџбеника Brilliant и Learning Stars, посетила је у четвртак 22. јануара основну школу "Васа Чарапић" у Белом Потоку.

Обавештавају се ученици да ће се школска такмичења одржати по следећем распореду:

25. јануара Друштво „Свети Сава“ је свечано,  у амфитеатру Народне библиотеке Србије, са члановима Друштва, пријатељима и награђеним  ученицима, прославило своју славу, која се ове године подударила  са  20-годишњицом обнове Друштва.

Ако се по јутру дан познаје, нека се у нашој школи година по наградама препознаје! 
На XXII СВЕТОСАВСКОМ РЕПУБЛИЧКОМ КОНКУРСУ БИБЛИОТЕКЕ ''ЊЕГОШ''

у Књажевцу, на тему  "Ко на брдо ак' и мало стоји, више види но онај под брдом",

у  част  200-годишњице  од  рођења Петра Петровића Његоша,   остварили  смо сјајне резултате:

Успешним  писцима  из  наше  школе  придружило  се  још  једно  осмачко  перо:
на  међународном конкурсу  ДРУШТВА „СВЕТИ САВА“ из Београда  међу добитницима друге награде нашла  се  и  Марија Стринека, ученица 8-2 разреда, која  је  писала  на  задату  тему  ''Наша вера је светосавље'', говорећи  о  славној  прошлости  и  данашњем  добу.